Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A csalási botrány várható....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csalási botrány várható. Szerintetek most mit tegyek?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, most fejeztem be az egyetemet. A szüleim, nagyszüleim, de inkább az egész család nagyokat nézett mindig, hogy nem meséltem fiúkról, egyet se vittem haza. De nem is érdekelte őket, tudták, hogy tanulok meg a hobbinak, barátoknak élek. Már nem élek otthon, szerencsémre. Elég "homofób" utálkozós családom van...vallásos nevelésben részesültem. A másságomat csak barátok előtt vállaltam mindig is. Most valamiért össze kaptunk otthon egy kicsit ezeken, mondtam, hogy sose mertem haza hozni senkit. Erre apukám:pedig nyugodtan lehetett volna. -Akkor is ,ha nem fiú? Nem is tudom miért folytattam.De a vége az lett ,hogy ezt elmondtam. Már csak azt várom, mikor jön minden rokon meg a szidás, hogy mekkora szégyen vagyok a családomnak meg elrontottam a jó hírünket. Szerintetek most mit tegyek? Egy városban lakok mindenkivel. Hagyjam a fülem mellett elmenni a dolgokat? Vagy mit tegyek? Úgy gondolom, ha nem csitulnak el, bemutatom nekik a barátnőmet is, akivel 1 éve vagyunk boldogok. Nem is tudom. Ez talán rontana a helyzeten. Nem?

2015. okt. 6. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
A szerelem nem bun. Es aki szerelmes az nem bunos, szoval senkinek sincs joga elitelni. Ha ezert megvetnek a szuleid, akkor te is megvetheted oket nyugodtan. Ha isten letezik, akkor tuti nem akarna hogy sok rendes, kedves, jolelku ember azert legyen idegroncs eveken at, mert "mas mint a tobbiek". :)
2015. okt. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A címért elnézést, családit szerettem volna írni.
2015. okt. 6. 18:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyedüli gyerek vagy?
2015. okt. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen. Egyke.
2015. okt. 6. 18:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Áttudom érezni a helyzetedet. Nálunk is ,,homofób,, a család, de én nem is merem nekik elmondani.

Hát nem tudom, hogy mit tennék a helyedben. Nagyon rosszul fogadták? Gondolod, hogy idővel sem fog javulni a helyzet?

Ha ennyire negativak a dologgal kapcsolatban, akkor én nem biztos, hogy bemutatnám nekik a barátnőmet, valószinűleg ettől nem lennének kedvesebbek és aztán lehet tényleg csak rontana. Viszont, ha később látnám, hogy elfogadóbbak, akkor lehet.

Addig is talán az a legjobb, ha nem törődsz avval, amit mondanak. Nem vagy ez miatt rossz ember és nincs jogukban elitélni téged, pláne nincs joguk meghatározni, hogy kibe szeress bele és kivel élj.Külön élsz már tőlük?

2015. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, saját lakásom van.
2015. okt. 6. 18:44
 7/9 anonim ***** válasza:

22 vagyok. hál istennek 6éve vagyok együtt a barátnőmmel.

Mikor kiderült csak anyu fogadta el meg az egyik nővérem. a másik máig sem,de azért beszélünk. a rokonok is tudják már. Azt gondoltam,hogy gyűlölni fognak. A családi összejöveteleken sok a megvető tekintet,de nem szólnak. Hozzátenném,éppen ezért nem járok minden összejövetelre,csak karácsonykor. Lehet,hogy te is csak ráparázol és nem lesz annyira gáz. Viszont mutasd be a párod otthon,lehet megkedvelik. Anyu nálam először haragudott de mikor megismerte a párom 3 napban,beszélgettek,megkedvelte. Ma meg már előbb kérdezi meg,hogy ő hogy van! :D Soha nem gondoltam volna :)

2015. okt. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocs de hany eves vagy? Latom h 25 de kb ugy viselkedsz mint egy 5 eves. "jonnek es leszidnak"

Erett ember ugy all hozza h oke sz@r h homodobok de akk nem megyek hozzajuk ennyi. Nem vagy rakenyszeritve h talalkozz veluk es elviseld a megjegyzeseiket, nemtetszesuket.

Sztem ha latjak h nem allsz le veluk talan eszhez kapnak h ok hogy viselkednek, es hianyozni fogsz nekik, igy majd ha keresnek akkor ha elhivnak magukhoz normalisan fognak viselkedni feltéve ha hatarozott leszel es latjak h hiaba ereztetik h nem tetszik nekik ez, semmit nem ernek vele mert egyszeruen ott tudod oket hagyni. Ha meg jo viszonyba vagytok es van kedved akk mond el nekik h ez nem dontes kerdese, meg nugtasd meg oket h nem terjeszted meg reklamozod. A legtobb szulonek nem is biztos h az elfogadassal van baja hanem félti h bantani fogjak a gyerekét.

Biszex letemre en is kicsit bepanikolnek ha egy csaladtagom meleg lenne, félnék h bántanák. De nem tagadnam ki ha pl szülő lennék csakmax mondanam h ne reklamozza mert a tarsadalom eleg elitelo

2015. okt. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy a közvetlen családod mit reagált amikor elmondtad nekik, hogy mi a helyzet. Úgy vélem (ha alapvetően jó köztetek a kapcsolat) akkor az ő véleményük fontos lehet, a nagynénik, nagybácsik, szomszédnénik véleményére pedig magasról.

Én néhány hónapja álltam először édesanyám, majd az egész család elé. Anyukám mindig is toleráns volt, apukám sosem beszélt ezekről a dolgokról, a testvérem pedig masszív, ha a téma szóba került igazi mocskosb#&@izó homofób.

Ennek ellenére gyakorlatilag annyi kérdésük volt, hogy boldog vagyok-e a párkapcsolatomban. Amikor mondtam, hogy igen, közölték, hogy akkor ők is boldogok, mert az a legfontosabb. Nagyon hamar megismerték a barátnőmet, azóta gyakorlatilag minden családi rendezvényre meghívták. Már most, 4 hónap után jobban beilleszkedett a családba, mint az exem (pasi) 12 év alatt. A tágabb családból is tudják néhányan, mindenki jól fogadta.

Ezeket csak azért soroltam, mert az, hogy valaki alapvetően homofób, vallásos, ítélkező stb, az sokszor nem jelent semmit. Ha te fontos vagy nekik, akkor az mindent felül írhat.

2015. okt. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!