Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apakomplexusos lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusos lennék?

Figyelt kérdés

Csak az idősebb korú férfiak jönnek be (kb 48éves korig) és felizgat ha rámszól, nevelni akar, vagy esetleg ha szexben apának kell szólítanom.

Lehet ez már nagyon beteges. :(


Kérlek ne privibe fejtsétek ki a gondolataitokat, hanem itt.


2019. okt. 15. 06:55
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja és jó kapcsolatom van az apámmal. Igaz h kiskorom óta nem él velünk. Akkor lehet h ez válthatta ki?
2019. okt. 15. 06:56
 2/26 A kérdező kommentje:
20L
2019. okt. 15. 06:58
 3/26 anonim ***** válasza:
53%
miért lennél az,miért lenne beteges? akkor mi is mert a fiatal lányokat szeretjük? egyszerűen idősebbek vonzanak.ennyi.44f
2019. okt. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%

Hát elég furcsa, főleg az, ha apának akarod szólítani. De végül is nem ártasz vele senkinek, szóval nem akkora tragédia. Azért lehet, hogy nem ártana kicsit foglalkozni a lelki egészségeddel.

35f

2019. okt. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

#4

De nem mindig szólítanám így, max csak akkor ha a férfi kéri, vagy ha apa-lánya szerepjátékban lennénk.


De lehet h igazad van

2019. okt. 15. 07:09
 6/26 anonim ***** válasza:
44%
Nem hinném h beteges. Nem kell mindig korlátok közt lenni.
2019. okt. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezek csak vágyak nálad, vagy volt már, akivel meg is élted őket?

Vagy pont, hogy az exed/első szexuális partnered volt ilyen, és te tőle vetted át?

2019. okt. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
44%

sok ilyenről hallottam, nekem is volt ilyen szexkapcsolatom.


amíg csak szerepjáték, elfogadható.


tanítani, nevelni egy fiatal lányt mindig izgató és jó játék :)


42/F

2019. okt. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
Szia,igen ez szerintem apakomplexus lehet,hiába jó a kapcsolatod az apáddal de nem volt melleted és mélyen a lelkedben biztos hiányérzeted lett ,amugy nem gond ez csak megfelelö partner kell hozzá,nekem volt már egyszer ilyen kapcsolatom és nagyon bejöt,nem volna ellenemre megint ilyen lányal kapcsolatban lenni,42f
2019. okt. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
34%

Van benne ilyen igen. Nem feltétlenül az apaképet látod, hanem egy érett felnőtt férfit aki biztonságot ad.

Sokan vannak így, és a férfiak többsége szereti ezt. (én is)

2019. okt. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!