Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti szoktatok arról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szoktatok arról fantáziálni, hogy ti vagytok egy nő bugyija? Mire gondoltok közben és legszívesebben milyen híresség bugyija lennél?

Figyelt kérdés

2019. okt. 15. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na most kapcsoltam ki a gépet, további szép napot és jó GYIK-kezést mindenkinek. Sziasztok!
2019. okt. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt álmodtam hogy egy kis lény vagyok és úgy szexelem a lányt mikozben ő csinálja a dolgait életem egyik legszebb álma
2019. okt. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem szoktam. Talán egyszer valamikor gondoltam erre egy pillanatig, de már nem is emlékszem.

Ha már itt tartunk, nem híresség, hanem egy átlagos lány esetében "vállalnám" ezt a "szerepet".

2019. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Arab kifogja az aranyhalat: enged vissza Abdul s teljesítem két kívánságod! Oké, hmmm... legyek fehér és mindig a nők lába között! Rendben, abrakadabra, legyél tampon!
2019. okt. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még sosem jutott ilyesmi eszembe.
2019. okt. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!