Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismertek helyeket, ahova...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek helyeket, ahova egyedülálló férfiként mehettek kalandokra?

Figyelt kérdés
Valami olyan helyet, ahol NEM szexuálisan kiégett hölgyek vannak, és megfizethető árán kaphattok, megfelelő adottságú partnertől, megfelelő szolgáltatást.
2019. okt. 16. 11:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szíria, észak kínai, afganisztan..
2019. okt. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Haggyuk már! 20 ezerért egy órára te nem kapsz egy melles -fenekes nőt. Maximum egy faluban, ahol szegénység van, de azt ki kell fogni. Ezek a szép nők a milliomosoknak tartogatják magukat. Ez sem létezik már, igaz ezt nem fogják elismerni, de sajnos így van.

https://www.youtube.com/watch?v=bCtMzv7pWGU&list=RDbCtMzv7pW..

2019. okt. 17. 18:56
 13/17 anonim ***** válasza:
amennyi időt ebbe a gondolkozásba öltél, simán összehozhatttál volna 2 Tinder randit már.
2019. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Randizgathatunk feleslegesen. Eszik-iszik a nőszemély mások pénzére, maga sem tudja mit akar. Majd aztán a férfitársadalomnak ebből elege lesz. nem véletlenül működik amúgy az "ágazat".
2019. okt. 18. 11:27
 15/17 anonim ***** válasza:

Nőként írom, hogy szánalmas vagy haver. :D

Itt rinyálsz, hogy drága a k...a, de fizetni nem akarsz, mert ingyen kéne, randizásba nem akarsz energiát feccölni.

Én egy diplomás nő vagyok, nem vagyok/voltam szupermodell, de volt jópár hódításom anno. Hozzámentem egy pasihoz, akinek se pénze, se diplomája, átlagosan néz ki, van most már 2 gyerek, a harmadik úton. Nem minden nőnek a pénz & sárm a fontos ám! Csak ha te ilyenekre vagy kiélezve / kiéhezve, akkor ne csodálkozz! Ez a plázapi..@ vonal nagyon felszínes és általában buta nőket takar.

Egyébként meg igaza van, ha már ku...álkodásra adja a fejét, jóhogy nem bagóért csinálja.

2019. okt. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Összetéveszted az azont a fazonnal! Te vagy a szànalmas, mert egysíkuan làtod a dolgokat. A randi halálra van ítélve , mert a női nem tagja sem gondolja komolyan, hogy lesz értelme vagy folytatàsa az eseménynek. Amelyik jól néz ki, az oda megy, ahol pénz. De ott már levannak osztva a lapok. A randin maximum, ha nincs más ez is jó alapon eszik-iszik mások pénzére, majd amikor ki kell nyitni a lábàt, megszűnik létezni. Ezenkívül attól még, hogy pénzért teszi valaki, TEHETNÉ REÀLIS ÁRON, AMI egyenértékű a szolgáltatással. Soknak esze nibcs hozzá, hogy egyáltalàn hogyan kell hozzáàllni a dolgokhoz. A magadfajta ingyenszerete pedig csak mese habbal.


Hagyjuk inkàbb. Pihenjél.

2019. okt. 23. 09:31
 17/17 anonim ***** válasza:

Persze, mindenki hülye, csak te vagy a normális, ismerem a magadfajtát. :D

További jó önsajnálatot!

2019. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!