Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek. Amikor azt mondjátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek. Amikor azt mondjátok, hogy "bármit megteszek neked az ágyban" és esetleg jön egy kicsit extrémebb dolog (pl harmadik személy, pofonok, vagy egy kis popsiból szájba), akkor miért visszakoztok?

Figyelt kérdés
2019. okt. 16. 11:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A mindent megteszek nálam azt jelenti, ami az én hataraimon belűl van, amik a vagyaim között szerepelnek, :)
2019. okt. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Popsiból szájba? Egészségügyi végzettséggel mondom hogy NE! Azok a bacik nem a szájba valók. Lehetne ennyi eszed neked is.
2019. okt. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Gondolom a párod egészen addig azt feltételezte rólad hogy nem vagy aberrált, és ehhez igazította a szavait.
2019. okt. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 torkosborz ***** válasza:
45%
Gyermekem ide figyelj! Van az a pénz... Csak neked még nincs annyi! Hidd el nem szentek.
2019. okt. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Sose mondtam ilyet hogy bármit megteszek, mert tudom hogy nincs igy. Szerinted ki akar szaros farkat bekapni de komolyan??
2019. okt. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem kockàztatom az egészsègem, nem hagyom, hogy megalázzanak és nem akarom elviselni a fàjdalmat, mert szerintem a szex az èlvezetről szòl.

Ezeket leszàmítva azt hiszem, hogy ràvàgnàm nyugodt szívvel, hogy bàrmi mehet... aztàn ki tudja, egyik nap előàll a pasi egy olyan cifra ötlettel, amire álmomban sem gondoltam volna ès nemet mondok. Nem azèrt van ez, mert hiú reményeket akartam kelteni bárkiben vagy mert direkt hazudtam.

2019. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Engem ne pofozzon senki se az ágyban, se azon kívül.
2019. okt. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!