Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már olyan veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már olyan veletek, hogy miközben kapcsolatban voltatok valakivel, egy harmadik személy nagy hatással volt rátok? Több lent.

Figyelt kérdés

Évek óta van párkapcsolatom, jól megvagyunk és szeretjük egymást. Együtt képzeljük el a jövőt, már együtt is élünk. Körülbelül egy hónapja, diákmeló keretein belül találkoztam egy sráccal, aki bárhogy is ellenkeztem, mégis hatott rám. Szimpatikus volt mind külsőre, mind pedig belsőre, már amennyit láttam belőle. Nyilván van olyan, hogy valaki a másik nemből szimpatikus, de ez nem múlt el hetek múlva se, nem beszéltünk sokat, mégis ideges voltam a közelében..

Az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan, akivel előfordult hasonló? Ha igen, hogyan kezelte? Vajon ez egy természetes és ösztönös reakció, hogy imponálni akarunk egy-egy helyes pasinak/szép lánynak, vagy érdemes lenne elgondolkozni azon, hogy mit is érzek?

23/L


2019. aug. 24. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan zenék szólnak a Tinódi utcában, hogy az már elképesztő.
2019. aug. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez előfordul, főleg egy több éves kapcsolatban. Nincs ezzel semmi gond, ameg cselekvés nem követi ezt az érzést.

24/L

2019. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is előfordult többször is. Én a saját esetem alapján úgy látom, hogy bizonyos szintig, amíg csak átfut a fejeden, normális, és a párkapcsolattól független, nem jelez gondot, csak jól esik csinosnak lenni, tetszeni másnak is.

Viszont ha már túl sok gondolatot tölt ki a harmadik személy, és már negatív érzelmek is megjelentek vele kapcsolatban, mint pl. szomorúság, csalódottság, ha nem sikerült beszélgetni vagy mondjuk elmarad a találkozás, akkor az már problémát jelez az eredeti kapcsolatban, és érdemes átgondolni az érzéseidet, megjavítani azt, ami ott elromlott, illetve pótolni azt, ami hiányzik.

22/L

2019. aug. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!