Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Volt már olyan partner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Volt már olyan partner, vagy komoly kapcsolat amire azt mondtátok a szexben, hogy aztaaa. Uhh. Ilyet még nem éreztem soha?

Figyelt kérdés

Legyen az ujjazás, vagy nyalás,amit az előző partner nem csinált jól..de most már robban,vagy robbant a testetek az élvezéstől.Ha szakítottatok azóta..

esetleg megbántátok azt a csávót aki mindig eljuttatott a csúcsra,mert azóta se élveztek el totálisan?


2019. okt. 16. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálam nem arról volt szó, hogy előtte rosszul csinàlt volna bárki bármit, de az biztos, hogy ezzel a pasival olyan szexben volt részem amihez foghatót még sosem tapasztaltam.

Sajnos csak egyetlen éjszaka volt egy kollégámmal...

2019. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen volt, jo pár év eltelt, azota se volt olyan szeretöm
2019. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen volt. De ahhoz a sráchoz az első perctől kezdve őrültem vonzódtam. Biztos voltam benne,hogy nagyon jó lesz Vele a szex és nem csalódtam, valóban az volt.Már nem vagyunk együtt, amit nem bánok, mert kapcsolatként viszont nem működött.
2019. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De a jó szex a kapcsolat fö része!

Miért hagytátok azokat a partnereket elmenni akik kelégítették a testeteket,kelketeket!

Egy monoton kapcsolat "jó férjjel" nulla szex élvezettel az jobb?

2019. okt. 16. 20:32
 5/9 A kérdező kommentje:

1-es

Mi jót csinált a partnered,hogy annyira szuperül élvezted?

2019. okt. 16. 20:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen,volt. Elég sokàig bírta. Fél óràig. Előtte soha senki nem bírta velem ennyi ideig senki. Aztàn közösen elélveztünk.
2019. okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem vagyok idős, sőt... De legalább 20-25 partnerem volt. Imádom a szexet és a visszaélések alapján kiváló is vagyok benne. Viszont, amikor azzal az emberrel szexelek lassan 4 éve, aki számomra a világot jelenti... Az semmihez sem fogható! Nekem az a legszebb, legjobb, akit tényleg szeretek. Volt olyan párom, akivel akkor a legjobbnak ítéltem a szexet. Brutálisan jó volt, ágyleszakítós, végkimerülésig dugós. De a párommal egy fárasztó nap után is olyan mély, szenvedélyes szeretkezés van, ami nem is hasonlítható máshoz... Nem azért a legesleg, mert szeretjük egymást, de ad hozzá egy olyan pluszt, ami felbecsülhetetlen. Ha alapból nem a párom lenne az eddigi legjobb az ágyban, de szeretnénk egymást, egy kevésbé jó szexet is a legjobbá tenné.

Persze mindenki más, valakinek lehet nem tesz hozzá ennyi pluszt a szerelem...

2019. okt. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Visszajelzések alapján* (autokorrekt :D)
2019. okt. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!