Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 19 évesen még szűz vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen még szűz vagyok. Van ötletetek?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, de már nagyon "ki vagyok éhezve" :D. Igazából fizetőshöz nem szeretnék menni, viszont akkor mi a megoldás? Komoly kapcsolat nem hinném, hogy lesz egy darabig, alkalmira meg eddig esélyt sem láttam. - A külsőmmel nagyjából elégedett vagyok.


Magam sem tudom, milyen választ várok. :D

Tapasztalatokat, ötleteket szívesen meghallgatnék ilyen téren.


Köszönöm a válaszokat.



2019. júl. 17. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Én még 25 éves fiúként is az vagyok és kezdek már megőrülni :/
2019. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Verjétek ki.
2019. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Prostihoz menjél, nem értem miért idegenkedsz tőle. Semmivel se másabb mint valami buliban leitatsz egy tini k.vat.
2019. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

Kérném Petikének Jimmy: Gyere sírj a vàllamon című szàmàt!


Menj emberek közé. Mutass magabiztossàgot, legyél lehengerlő, de nem tajparaszt.

2019. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Miért nem hinnéd hogy lesz komoly kapcsolatod?


#1 Mi az oka hogy szűz vagy?

2019. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

"Magam sem tudom, milyen választ várok. :D"


Nem bántásból, de nagyon is jól tudja mindenki, hogy az ilyen kérdések mögött milyen remény rejtőzik. :) Az a vágyad, hogy valaki megszánjon, és elkezdjen rád finoman nyomulni, felajánlja magát diszkrét keretek között, ja és persze a személyisége is legyen olyan, mint egy rendes lányé. Ne tagadd, hogy nem fordult meg a fejedben ez a gondolat. :P Nagyon jól tudod hogy két véglet van, vagy az hogy elkezdesz erőt venni magadon és ismerkedni, vagy marad a maszti, ha már a prosti opció kilőve. Amúgy elhiszem hogy a külsőddel elégedett vagy, képzeld azzal én is, ettől függetlenül 28 évesen szintén szűz vagyok, de nem így állok már hozzá, hogy nem létező megoldást várok emberektől, hogy majd helyettem megoldják a problémákat. Bocsi ha kicsit bántó jellegű a hozzászólásom, de ezt látom.

2019. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%

Miért nem akarsz fizetőshöz menni? Nem te vagy az első akinek ez a gondolkodása. Több szűz fiúval beszeltem már errol ..egyik sem akart menni.

Miért? Túl lesztek rajta..szégyellni még nem kell.

N

2019. júl. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Menj igyál meg egy bambit és nézd meg az énb következő részét.


Ha 19 évesen itt irogatsz csajozás kérdésben , akkor neked se lesz soha semmi. Nyugodj meg 4-5 év múlva is itt leszel, ha meglesz még az oldal.

2019. júl. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!