Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek érdemes egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes egy szegényebb fiúnak gazdag lányoknál próbálkoznia?

Figyelt kérdés
Voltam már olyan helyzetben, hogy szívesen kikezdtem volna egy lánnyal, de egyszerűen nem mertem, mert tudtam, hogy ő gazdag. Tipikus nagyon márkás ruhák, minden nap másik ráadásul, szülei zsírúj autóval vitték a suliból olykor, külföldi nyaralások, stb. Éritek biztosan. Én meg faluszéli gyerek, parasztházból, munkás szülőktől. Próbálok én is adni magamra, mert alapvetően igényes vagyok az ilyenekre, inkább hordok 2-3 ruhát, de az divatos és minőségi legyen, abban magabiztosabbnak érzem magam, és tapasztaltam már, hogy olykor fel is keltem az érdeklődését egy ilyen lánynak, de mi lenne ha megtudná hol lakom, mi lenne ha megtudná, hogy még egy nyamvadt étteremben sem voltam 20 éves koromban? Erősen gátolnak ezek a dolgok, és sértik a büszkeségemet, úgy érzem nem tudnék eleget nyújtani az ilyen nagyvilági lányoknak. Nektek mik a tapasztalataitok ilyen téren? Működhet egy ilyen kapcsolat?

2019. okt. 17. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez egyén függő. Attol fugg milyen a lany. Empatikus vagy arrogans.
2019. okt. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Teljesen személyiség függő a dolog. Próbálkozz! Max pofára ejt...
2019. okt. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyet jegyezz meg kétféle pénzes csaj van, az egyiknek annyira ki van tömve a családja, hogy abszolút nem érdekli a pénz, egyszerűen nem szempont nála. A másik pedig még több pénzt akar és a pénzben mér mindent.
2019. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha nincs elég önbizalmad akkor hagyd az egészet a csudába
2019. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg egyeniség függő. Párim faluról származik ráadasul olyan faluról ami az isten háta mögött van... én a belvarosi vagyok. De engem nem érdekel :) minden hétvégén én mentem hozzá. 8 éve vagyunk együtt !
2019. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Válaszom röviden: Nem. Ezt pasiként mondo.
2019. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem. A lányok nem választanak társadalmi rangon alul, azt max a férfiak teszik, ha szép a lány.
2019. okt. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Működhet, a családunkban több példa is van rá. Egyéntől függ.
2019. okt. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen pont remek korban vagy ahhoz, hogy kifogd azokat a gazdag csajokat, akik lázadnak a szülők gazdagsága ellen, és direkt szegény fiúút választanak.
2019. okt. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Gondolom az utolsó csak egy troll akart lenni...
2019. okt. 21. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!