Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes szegény csávónak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes szegény csávónak gazdag csajnál próbálkozni?

Figyelt kérdés

A lány aki tetszik sosincs otthon: kocsmába jár, vendéglőkbe, kirándulni, na és főleg shoppingolni. Kalvin Kleines cipőbe jár iskolába kb 50 ezer forintosban. Mobilja mindig csúcskategóriás.


Én sem vagyok túl szegény, de mellette 360 fokos fordulat. Érdemes ilyen lánynál próbálkoznom vagy ilyen még a mesékben sem létezik, hogy ebből kapcsolat legyen?



2019. jún. 2. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem hinném hogy sikerülne nem a pénz miatt egyszerűen ha nem vagy a legjobb pasi akkor nem fog sikerülni

Ahogy leírtad felszínes és a kinézetre megy

De szerintem gondolkozz el rajta : Tényleg ilyen barátnő kell ?

2019. jún. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem, pláne ha egy suliba jártok.
2019. jún. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek az elsővel, ennél a csajnál a pénz lenne a legkisebb problémád. Ha kicsit a felszín alá megyünk, hát szóval szerintem nem szeretnél te ilyen barátnőt. :D
2019. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez elég gáz, hogy kb. csak a lány 1-2 személyes tárgyáról írtál másfél sort, a válaszolók meg egyből azzal jönnek, hogy biztos felszínes ember és nem érdemes összejönni vele. Nem is ismerik. Te viszont ismered, így neked kell mérlegelned, hogy a személyisége elég szimpatikus-e neked ahhoz, hogy szívesen járj vele.
2019. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Eg ilyen 360 fokos csávónak biztos nem!
2019. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Tegyél egy próbát. Annyit mindenképpen megér, semmit sem veszítesz vele.
2019. jún. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a lány személyiségétől függ. Ha egy lekezelő stílusú kis díszhercegnő, én messziről kerülném. Ha viszont kedves, udvarias, nem néz le másokat, akkor a pénz nem hiszem, hogy akadály lenne.
2019. jún. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ne a matek tudásoddal akard lenyűgözni! (360 fokos) :D :D

Viszont ha meg se próbálod, biztos nem is lesz semmi. Szóval hajrá!

2019. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ö sem gazdag, de bizti jó ötlet bele kezdeni egy ilyen kapcsolatba ha te már most az anyagiakon aggodalmaskodsz?
2019. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!