Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek érdemes egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes egy szegényebb fiúnak gazdag lányoknál próbálkoznia?

Figyelt kérdés
Voltam már olyan helyzetben, hogy szívesen kikezdtem volna egy lánnyal, de egyszerűen nem mertem, mert tudtam, hogy ő gazdag. Tipikus nagyon márkás ruhák, minden nap másik ráadásul, szülei zsírúj autóval vitték a suliból olykor, külföldi nyaralások, stb. Éritek biztosan. Én meg faluszéli gyerek, parasztházból, munkás szülőktől. Próbálok én is adni magamra, mert alapvetően igényes vagyok az ilyenekre, inkább hordok 2-3 ruhát, de az divatos és minőségi legyen, abban magabiztosabbnak érzem magam, és tapasztaltam már, hogy olykor fel is keltem az érdeklődését egy ilyen lánynak, de mi lenne ha megtudná hol lakom, mi lenne ha megtudná, hogy még egy nyamvadt étteremben sem voltam 20 éves koromban? Erősen gátolnak ezek a dolgok, és sértik a büszkeségemet, úgy érzem nem tudnék eleget nyújtani az ilyen nagyvilági lányoknak. Nektek mik a tapasztalataitok ilyen téren? Működhet egy ilyen kapcsolat?

2019. okt. 17. 12:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. okt. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom az utolsó csak egy troll akart lenni..."

Nem jól gondolod. A sorsom szerencsétlen alakulása folytán már a középiskolát is éjszaki vagonrakások mellett végeztem. 25 éves koromig semmilyen állandó jövedelmem nem volt, pedig csakis magamra számíthattam. Tehát szegény voltam, mint a templom egere. A gazdag azonban csajokat ez nem hatotta meg. Akkoriban persze pusztán a személyes varázsomnak tudtam be a dolgot, csak amikor a saját csemetéim kamaszéveinek viharait szenvedtük, akkor jöttem rá, hogy a sikereimben nagy szerepe volt a késői kamaszkor szülők elleni lázadásának is. Ez egy evolúciós folyamat, amely a szülőkről való leválást hivatott elősegíteni. Ilyenkor sok mindent másképp akarunk csinálni, mint azt a szülőktől láttuk. A legtöbb gazdag szülő egyébként sem ér rá a gyerekei lelkivilágával törődni, igyekszik rövid úton lerázni magáról ezt a terhet. Ez még egy löket a fiatalnak, hogy azt érezze, ő MÁST akar.

2019. okt. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!