Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hozzám hasonló nem jóképű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám hasonló nem jóképű férfiak ti már megbirkoztatok azzal hogy magányosan fogtok élni?

Figyelt kérdés

Sokszor elgondolkodom, hogy a Jóisten miért nem teremt csak szép és helyes embereket, így mindenkinek lenne párja. De mivel nem így van valami hiba lehet a gépezetben isten vagy gonosz vagy nincs. Mert a csúf embernek max csúf párja lehet nagyon ritka hogy egy szép (király)lány egy rút varangyot megcsókol. Egyszerűen ez csak mese. És sokszor nem is azok a helyesek meg szépek akik megérdemelnék, pont ellenkezőleg. Önteltek, gonoszak, beképzeltek. Mert megtehetik, mert szépek és válogathatnak. Hol itt az vigasság. És arra jutottam hogy nincs istan se igazság (vagy egy gonosz isten van)aki szeret szadizni.

Egyszerűen borzasztó felfogni hogy egész életemen át a külsőmért bélyegeznek meg, mert csúf vagyok.

Tudom adjam lejjebb. Lejjebb adtam de mindenkinek Adonisz kell még a kis szürke csajoknak is.


hogy lehet ezt épp ésszel feldolgozni?



2019. okt. 17. 14:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Gondolj arra a mennyországban majd szűz lányok várnak
2019. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
Úgy, hogy hülyeségeket nem beszélünk Istenről. Nézz meg egy tolókocsis embert, és szégyelld el magad amiket mondtál.
2019. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%
Elő a testápolót, vagy a babaolajat és hajrá! Ne itt keseregj!
2019. okt. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Legelőször az önértékelési problémáidat kell leküzdened.

Mindenkinek megvan a párja.

Változtass a hozzáállásodon esetleg az öltözködéseden es a stílusodon, legyél vicces és határozott mert sok nőnek erre van szüksége.

Vagy legyél kő gazdag de ez esetben sem téged fognak szeretni hanem a szamlaszamod.

2019. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Átérzem a problémádat! Nem sokat tudsz tenni.

Én már berendezkedtem az egyedüllétre.

A nők vagy a sportos testre, vagy a pénzre mennek.

“A kivételeknek tisztelet, csak kár hogy egyet sem ismerek”

2019. okt. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mivel egyedül vagy, akkor sok a szabadidőd ugye. A sportos testalkat neked is elérhető. Hajrá.
2019. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%
Én a karmàban hiszek, ez a leglogikusabb szerintem. Nézz utànna. Mi valami rosszat tettünk. Ha meg mégse létezik ilyesmi akkor csak simàn nincs szerencsénk.
2019. okt. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%

Nekem viszonylag sok pénzem, de nem tudom hogy csajozhatnék vele. Azt megtehetném, hogy minden héten elviszem étterembe, de egy hetes nyaralást csak egy évben egyszer tudnék finanszírozni.

Ez azért csak előny, nem? Csak hogy lehet ezt közölni valakivel, ha randira se hajlandó eljönni.

Önbizalmam nem sok van és én se nézek ki jól. Már az első ránézéskor elutasítanak, látom a szemükben.

Az alsó 50%-ba tartozom kinézetre, de szerintem nem az alsó 20%-ba, így én is irigy vagyok azokra, akiknek semmit nem kellett letenni az asztalra, csak egyszerűen jó génekkel született és százszor könnyebb az élete.

2019. okt. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igazából már egy enyhébb plasztikai műtéten gondolkodom, csak nem tudom mennyire sikerülne jól.
2019. okt. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!