Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok - introvertált személyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok - introvertált személyiséggel, kevés fizetéssel, meg hasonló baromsággal takarózó - pasi miért nem bírja felfogni, hogy a nőket csak az alkat és a magasság érdekli?

Figyelt kérdés
Mert ha nem a külsővel kapcsolatos panaszkodás megy itt (ami viszont teljesen jogos), akkor ilyen ostoba indokokat lehet olvasni, miközben én azt veszem észre, hogy sok diplomás csinos csajnak nem is annyira derogál egy kevésbé iskolázott (de azért nem 100-150k-t kereső) vagy szende/nyuszi pasival együtt lenni miközben az illető pasi átlagon felüli paraméterekkel rendelkezik (magas, izmos, jóképű). Ezzel szemben rengeteg olyan értelmiségi, diplomás és elég sokat kereső viszont alacsony és vékony férfi ismerősöm van, akiket a mai napig magányosan látok utazgatni a Lexus-ukban/A6-os Audijukban és amikor beszélek velük, akkor szembesülök azzal, hogy ők is szenvednek a társkeresésben. Hiába a jó fizetés és egzisztencia, ha külsőre nem ütik meg a szintet, akkor ugyanúgy egyedül tengetik az életüket a drága kertvárosi lakásukban, mint más egy belvárosi társasházban vagy egyetemistaként a kollégiumban. Azt veszem észre, hogy a nők manapság nem is annyira a pénz alapján mérlegelnek (ha nincs nagy különbség X és Y pasi fizetése között), főleg, hogy mostanság egy képzettebb szakmunkás is kereshet annyit (főleg vállalkozásban), mint egy diplomás szakember. Viszont továbbra is nagyon fontos, hogy ne legyél alacsony (175 alatt) vagy vékony illetve dagadt meg persze előnytelen arcú. Én még egyetemista vagyok, de nagyon jól látom ezeket a tendenciákat és alacsony pasiként sajnos én sem jósolok magamnak szebb jövőt úgy, hogy jelenleg is szűz vagyok. Megkockáztatom, hogy a nőknek sokkal fontosabb a pasi külseje, mint fordítva, de cáfoljatok rám, ha tudtok!

2018. jan. 1. 20:16
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Meg az arc.
2018. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
84%
Csak annyit akartam ideírni, hogy szeretem, hogy itt mindig a pasik tudják mindig jobban mi kell egy nőnek. Vagyis az összesnek persze.
2018. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
93%
A Gyk a szűz pasik dráma tagozata...
2018. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
12%
#2 Ti nők abszolút nem ismeritek magatokat. Plusz ti sosem csajoztatok, mi viszont igen, ezért van tapasztalatunk benne. Amúgy a kérdezőnek igaza van, csak a külsőn múlik minden.
2018. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
71%
Talán azért, mert egész egyszerűen ez nem igaz?
2018. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
86%
Férfiként azt érzem hogy nem biztos hogy a szépség az ami megtartja bármelyik nemet.Hanem a kisugárzás,hogy lehet valamit kezdeni vele,van e közös vágy.
2018. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
8%
#6 Nehogy bevedd már ezt a kisugárzás dumát! Olyan nincs, hogy kisugárzás. Valamiért mindig arra mondják, hogy jó "kisugárzása" van, aki jól néz ki, vajon miért?
2018. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
73%
Tudjátok mikor ragadtak szinte a nők?Amikor 28 évesen lefogytam 72kilóra a 183as magasságomhoz.Ja és nem horgasztottam le a fejem.
2018. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen kérdéseket valóban felnőttek teszik fel?
2018. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
8%
Aki nem néz ki jól az nem ébreszt tüzet a hölgyekben, vagyis nincs jó kisugárzása. Ebben persze az is közrejátszik, hogy kevésbé vonzó férfi nem fog olyan magabiztos hatást kelteni mint egy jóképű fazon.
2018. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!