Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eltudnátok mesélni lányok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltudnátok mesélni lányok az első alkalmat? Honnan tudtatok mitcsinaljatok, mennyire volt kellemetlen stb? Illetve fiuk leirhatnatok ti miket szerettek nagyon az agyba

Figyelt kérdés
2019. okt. 17. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A lányokat
2019. okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
15éves voltam, nekem nagyon fájdalmas volt. Elotte mar volt petting par honapig.
2019. okt. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a szopást, szájba vagy arcra élvezéssel, es azt, ha orgazmus utan meg egy 5-10percig tovább szopja a csaj, ilyenkor mar jöhet is a következő menet, azt már örömmel punciba.
2019. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az gáz ha én nem emlékszek melyik volt az első? Pedig nem ittam meg semmi 😅

19L

2019. okt. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18 eves voltam. 15 evesen jottunk ossze ugyhogy boven elojatekoztunk elotte. Nagyon jo volt, nem fajt!
2019. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy éve jártunk, tudta hogy félek az ismeretlen dolgoktól. Miután már én is szerettem volna ha végre behatolás is történik, többször próbálkoztunk, és úgy harmadik alkalommal sikerült. Kicsit csalódás volt, mert kellemetlenül semmilyen volt. Aztán az első néhány alkalom is, de fokozarosan egyre jobb lett. Visszagondolva ez azért lehetett, mert túl fiatal voltam, már majdnem 16. Inkább kíváncsiság volt, mint igazi vágy, de nem bántam meg, nem tudtam volna tovább várni.

Első alkalommal ne arra törekedj, hogy nagyon jó legyél az ágyban, inkább jelezd, hogy mikor hogyan lenne jobb neked.

2019. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!