Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs kedve hozzá a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs kedve hozzá a barátomnak?

Figyelt kérdés
Én 22 ő 25 éves. Másfél éve vagyunk együtt és kb nulla a szexuális életünk pár hónapja. Én rendszeresen próbálkozom de semmi. Most is orállal keltettem felkelt és mondja, hogy nincs kedve...
2019. okt. 18. 06:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

#18


Miért ne lenne alacsony libidó 25 évesen? Nyilván valami oka van az alacsony libidónak, ahogy azt te is írtad, de egy 25 évesnek ugyanúgy lehetnek olyan időszakok az életében, amikor alacsony a libidója, mint egy 80 évesnek. Tipikus libidócsökkentő a stressz, félelem, ami pl. egy sikertelen aktus után ördögi körré alakulhat.

2019. okt. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy meleg?
2019. okt. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

figy, az első amit el kell érned, hogy meg kell nyílnia. Zsákbamacska, hogy olyat csinálsz ami neki bejön, lehet beöltözöl, tok sok időt és energiát belefektetsz, szerzel játékokat és pont a rossz hatást váltod ki belőle amitől te nagyon nagyon le leszel törve.

Beszélni kell! Anélkül nem megy!

Valahogy vedd rá, hogy nyíljon meg. Adj azért kis időt, de ha nem megy és nem akar sehogysem megnyílni, akkor ez a kapcsolat halott. Soha nem fogtok tudni boldogan élni, ha nincs kommunikáció

2019. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
#23 leírta a lényeget. Egy jó kapcsolatban a problémákat minél hamarabb meg kell beszélni, nem csak szex terén, hanem bármiben.
2019. okt. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Vannak a szextől jobb dolgok is valószínű ő is rájött erre,szerencsére hamarabb mint én.


F/42

2019. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!