Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a legjobb barátomnak hogy vonzódom hozzá? Van valaki aki túlélt egy ilyet?

Figyelt kérdés
15/f vagyok meleg és a legjobb barátomba szerelmes vagyok. Fogalmam sincs hogy történhetett ez. Nem tudom hogy ő is meleg lenne e. Néha megfogja a fenekemet na olyankor eltudnék olvadni mert akkor érzem az illatát a meleg kezét,izmos testét olyankor úgy megcsókolnám de félek ő csak ezt viccből csinálja. A heteró fiúk szokták egynás fenekét fogni vagy a derekát megfogni? Mert Roni megszokta fogni. Akkor most ő is meleg? Mert nagyon fiús nem látom soha ha nőies dolgokat csinálna pl:lábát keresztbe tenné vagy a kezével beszéd közben mutogatna ahogy a nők szokták. Vagy vannak olyan melegek akik nagyon férfiasan viselkednek? Roni is ilyen lenne?
2017. dec. 31. 06:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát figyi. Szerintem vagy elmondod neki kerek-perec az egészet mindenestül és kockáztatsz, vagy elsőkörben elmondod neki "csak" azt, hogy meleg vagy, meglátod mit reagál és mérlegelsz. Egyébként előbb-utóbb úgyis rájön magától is. Akár hagyhatod, hogy az idő mindent megoldjon, még elég fiatalok vagytok, ha rosszul reagálna nem tudom mennyire tenne tönkre téged érzelmileg
2017. dec. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fiúk alapesetben nem szokták fogdosni egymás fenekét, szerencsére.

Nyilván tudja, hogy meleg vagy, aki nem teljesen vak az azért ezt simán észreveszi. Kérdés, hogy azért taperol mert ő is meleg vagy csak szivat.

Vannak olyan melegek akik férfiasan próbálnak viselkedni, volt is ilyen kollégám, de egy idő után simán lejött, hogy meleg, mivel sosem mutatott érdeklődést egyetlen nő után sem, és ritkán ugyan de érdekes mozdulatai voltak. Próbálta titkolni, de átjött mindenkinek, mi a helyzet.

2017. dec. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is hogy csak szivat aztán majd szét pletykája hogy meleg vagyok.
2018. jan. 1. 09:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ettől tartasz akkor mégsem annyira a legjobb barátod
2018. jan. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!