Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a leggázabb szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a leggázabb szexuális élményetek?

Figyelt kérdés
Írhattok olyat is ami olyan volt, hogy legszívesebben elsüllyedtetek volna a föld alá szegyénetekben, de lehet vicces is :)

2019. okt. 18. 16:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen egy egyejszakas kalandom utan jarni nem tudtam egy napig. Na az eleg gaz volt. Soha tobbe egyejszakast... ;))
2019. okt. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Amikor fiatalon vertem, és anyám rám nyitott.
2019. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy házibuliban részegen barátnőmmel ránk jött " szükség" de nem volt szabad szoba ezért bekéreckedtünk egy olyan szobába ahol egy eszméletlen kövér 140 kilós undormány nőt dugott egy 40 kilós pasi. Azt mondták őket nem zavarja, hogyha mi is ott csináljuk, nyugodtan bemehetünk. Miközben dugtunk barátnőmmel néha a kövér csaj zsírpárnái hozzám értek, volt hogy rátette a hátamra a lábát, de annyira részeg voltam, hogy nem érdekelt. Közben beszélgettem is valamiről a csávóval közben, cserét is felajánlott amit udvariasan vissza utasítottam. A mai napig elönt a szégyen amikor eszembe jut :D
2019. okt. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egyejszakashoz fuzodik. Osszejottunk koleszban. Nagy titokban bementunk a szobaba. Megtortent a dolog. Megkertem, hogy ne nagyon reklamozzuk a dolgot. Erre kilep, az ajton, fel perc mulva hallom: huu, osszejott? Pacsi! / akkor gaznak ereztem

Meg mikor parszor rank nyittottak szex kozben.

Soha nem csinaltam olyat, amitol elsullyednek szegyenemben, ha valami szaftos sztorira vagysz. Eleg nyitott vagyok ahhoz. Persze van, ami kicsapna a biztositekot, de eddig olyan keres nem volt. Es nem is tennem meg, ami eleve ellenkezik az elveimmel.

2019. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

A barátnőm lovagolt rajtam közben a kutyái bámultak

Ez még nem volt annyira zavaró

Csak szex közben puha nyelvet éreztem a talpamon

Mivel az övé épp akkor máshol volt így kizárásos alapon valamelyik eb volt az a sok közül.

2019. okt. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A legelső alkalomnál úgy jártam mint az Amerikai Pitében, már a vetkőzésnél elélveztem, illetve egyszer rányitottam a szüleimre az is érdekes volt
2019. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy éjszakáshoz kapcsolódik szintén, nem is voltam túl józan, óvszer sem volt nálam... - na kb. 1 hónapig amíg a teszt megvolt ill. megjött neki addig nem igazán aludtam nyugodtan.
2019. okt. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mikor a volt barátom anyukája ránk nyitott.
2019. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Mikor az exe ránknyitott.
2019. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Lazy Lover ***** válasza:
34%
69 ben jò nagyott pukizott a csajom le is dobtam az àgyról 😄
2019. okt. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!