Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Mi volt eddig a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mi volt eddig a legrosszabb szexuális élményetek?

Figyelt kérdés

És mi volt a legjobb?


Ha ide nem meritek leírni leírhatjátok Privátban is


2019. aug. 19. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Mi van, recskázni akarsz!?
2019. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Szexologus baratom hova lett :"D
2019. aug. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igazából nagyon rossz sose volt. Legjobb pedig 8 orgazmus egy éjszaka alatt kikötözve.
2019. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legrosszabb az volt amikor nem állt fel a barátomnak,pedig én kívántam nagyon.Legjobbra nem nagyon tudok válaszolni ,a legjobb és a jó között nehéz különbséget tenni.Talán egyszer picit piásan szeretkeztünk,gátlások elszálltak,lehet hogy attól volt annyira jó.
2019. aug. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
annyira rossz sosem volt, de a legjobb az egy váratlan hármas volt.
2019. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb a szuzesseg elvesztése.
2019. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

legrosszabb amkor kikotozott es sirtam a fajdalomtol

a jatekszereivel minden nyilasom .. ahh... a parnaba nyomtam a fejem es konnyeztem

2019. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor nem állt fel a barátomnak nyáron, mert nagyon meleg volt. És emiatt szakítani akart, mert olyan nagy kudarcnak érezte.
2019. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb az volt, hogy egy srác egekig magasztalta magát, hogy milyen jó az ágyban, minden csaj imádta. Aztán amikor ida jutottunk, a nyás csak ilyen kiskutya lefetyelés volt, az aktus meg 10 perc reszelés... És tényleg azt hitte, hogy isten király volt, olyan önelégült képe volt.

A legjobb a párommal volt, bekötözte a szemem és sokáig kényeztetett, szájjal, jégkocka, tejsz8nhab..

2019. aug. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!