Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen lehetséges okai vannak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetséges okai vannak, ha egy jó adottságokkal rendelkező férfi szingli?

Figyelt kérdés

Érdeklődést mutat irántam egy 34 éves férfi. Igazából meglepett, hogy ennyi idős, én max 25-nek tippeltem, amikor még ismerkedtünk. Én magam 21 vagyok.

Nagyon helyes srácról van szó, rendszeresen jár edzeni tehát a teste is nagyon jó. Mégis ennyi idősen nekem csapja a szelet, hívogat ide-oda. Azt is mondta, főz nekem egyik nap vacsorát, vacsorázzunk nála.

Igazabol nagyon kedves, meg is kedveltem, de elgondolkodtam vajon mi lehet az oka hogy nincs senkije (abból kiindulva hogy ennyi idősen vagy komoly kapcsolat vagy család a jellemző). Nincs sok tapasztalatom ilyen típusú srácoknál, egy komoly kapcsolatom volt eddig.

Az a gyanúm, esetleg csak ágyba akar vinni.

Mások szerint csinos, szép lány vagyok, edzek én is így figyelek a testemre is. De nem tudom hogy esetleg félreértette-e a közeledésem, sokan azt gondolják a kinézetem miatt hogy tipikus srácok körében népszerű lány vagyok, pedig nem jellemző hogy én nyomulnék bárkire is.

Szívesen közelebb kerülnék hozzá, de nem tudom mennyire jó ötlet felmenni a lakására “vacsorázni” (félek ő nem csak vacsizni akar).

Nem keresek most kapcsolatot, de nem tervezek ilyen gyorsan az ágyába ugrani, nem vagyok olyan tipus.


Nyilván ezt letisztáznom vele, tőletek a véleményetekre lennék kiváncsi. Sok 30 körüli embert ismerek de a legtöbb már tényleg el van köteleződve, ezért mennyit e jellemző az hogy mondjuk ennyi idősen valaki tipikus nőcsábász legyen?


Köszi a véleményeket :)


2019. szept. 9. 12:12
1 2 3 4
 1/39 Lazy Lover ***** válasza:
Helyes izmos gondolom ki használja az adottságait ha én is ilyen lennék úgyan ezt csinálnám
2019. szept. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
82%
Valakit nagyon meg fognak dugni 😂
2019. szept. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Énis megkapom hogy helyes vagyok meg rendes de ez mag az, és csak egy barátnőm volt, persze amikor együtt voltunk akkor kellettem másnak is, de most hogy szingli lettem szarnak se kellek xd
2019. szept. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Ja, ja. Ezt a "helyes pasi vagy" szöveget rám is nyomták, de kapcsolatot sosem akart velem senki. Meg jött a "tök jó társaság vagyok", meg a "minden nő ilyen pasiról álmodik" duma is. Hozzád hasonlóan #3-as Nekem is csak egy barátnőm akadt, az is csak a pénz miatt volt velem, a különbség, hogy én akkor is xarnak sem kellettem, mikor volt valaki, most sem kellek.
2019. szept. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Akkor úgy érzem tényleg tisztáznom kell:D

Mert lehet naiv dolog, sem először semmi mást nem feltételeztem a vacsi miatt. Ezért persze siman rá is mondtam hogy jó, aztán egyik barátnőm mondta hogy biztos mást is akar majd ott. Így meg nem akarok odamenni, mert ott meg ha elutasítom az gáz lesz, mert szerintem o akkor számol vele hogy tisztában vagyok a hátsó szándékkal... ami persze nem biztos hogy van de akkor jobb lesz tisztázni.


Valóban esélytelen hogy ilyen kinézettel ennyi idősen komolyat akar? Vagy legalább nem egy éjszakát?


Igen tudom tudom én ismerem, tisztázni fogom. Véleményekre vagyok kiváncsi meg tapasztalatokra :)

2019. szept. 9. 12:42
 6/39 anonim ***** válasza:

oké, 33 éves férfiként, így látatlanban, azt mondanám, hogy egy pancser a csávó. Persze nem kell mindenkinek házasságnak és gyereknek lennie ebben a korban (habár a nagy többség már azon van), ezért én furcsállom amikor egy ilyen idős pasi egy fiatal 21-et keres, az azt is jelenti, hogy neki még esze ágában sincs jó pár évig házasodni és családot alapítani. Lehet menekül a komoly kapcsolatok elől (olyat is ismerek, aki direkt azért kezd fiatalokkal, hogy ne jöjjön fel a család téma), de a legtöbben akik így csinálják azok, akik nem voltak képesek egy magukhoz egy szinten lévő nőt megkapni, mert ... valami miatt...

És sokkal egyszerűbb egy 13 évvel fiatalabbat elcsábítani, könnyű préda...

2019. szept. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Hat mások nevében nem tudok nyilatkozni, tudom milyenek a lányok, meg hogy milyen ez a friendzone dolog is. Én benne lennék egy kapcsolatban, csak nem akarok pofára esni se. Félek hogy teszi itt a szépet aztán otthagy miután “megkapott”. Mert nyilván ezt nem vallaná be ha rakerdezek :)
2019. szept. 9. 12:44
 8/39 anonim ***** válasza:
83%

És akkor mi van ha nőcsábász?

Mi van ha csak szexet akar?

Te sem akarsz kapcsolatot. Jó, nem akarsz egyből ágyba bújni vele, ezt értem.

De ha nem akarsz kapcsolatot se, viszont kalandot se, akkor amúgy mit is akarsz tőle? :D

Kapcsolat az nem lesz, de udvaroljon neked hónapokig? Nem értelek:)


Amúgy.. tényleg igaz, hogy a nők gyakran olyanok mint a google.. te még be sem fejezed a mondatot, de ő már találgatnak:D


Egyébként meg.. felmész vacsizni, attól mert a lakásán vagy, az még nem jelent kötelező szexet.

2019. szept. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
#6 engem nem különösebben érdekel hogy nincs kapcsolata mondjuk mert több oka is lehet. Viszont ha realista akarok lenni azt kell mondjam elég esélytelennek tartom hogy ne talán a senkit :D pont hogy az jön le, hogy valószínű tipikus nőcsábász és minden nap mással van. És nem igazán szeretnék beállni a sorba:D lehet bármennyire is helyes azért úgy gondolom nem az ösztöneim után fogok menni, mert mondjuk tegyük fel lesz egy csók, de annál tovább nem mennék. Nem hiszem hogy lehet olyan helyzet amiben nem lehet nemet mondani :D
2019. szept. 9. 12:49
 10/39 A kérdező kommentje:

#8 nem keresek kifejezetten kapcsolatot... nem rég lett vége a komoly kapcsolatomnak és most nem tudom mennyire lenne jó még egy. De jól esik hogy itt van, erdeklodik, amit nem szeretnék az az, hogy egy alkalom után otthagy. És nyilván nem fekszem le vele ennyi idő után.

Úgy értem a komoly kapcsolatot, hogy lánykérés is volt. Tehát most egy ilyen komolyságúra nincs szükségem, kicsit félek ilyenbe belekezdeni.

2019. szept. 9. 12:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!