Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti talalálkoztatok normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti talalálkoztatok normális emberrel puncson? Vagy csak nekem írnak primitív, erkölcsileg kifogásolható, alapműveltséggel sem rendelkező pasik?

Figyelt kérdés
Több mint 80 levelet kaptam eddig, de szinte kivétel nélkül mindegyikben találtam erősen kifogásolható dolgot. Olyan tulajdonsagot/ értékhiányt, amik amugy fontosak nekem ismerkedésnél (tehát nem a hibákat keresem mindenkiben)
2019. szept. 17. 22:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Egyszer talán szerencséd lesz,, én pasi vagyok, csajt se könnyű találni a puncson,, Kaposvári kevés van sajnos.

42F

2019. szept. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Kedves kérdező! Sok férfi csak alkalmi kalandra keres partnert. Kb 70%. A maradék 30% az aki hosszab távu kapcsolatra keres partnert. Járjon el bulizni, rendezvényekre, baráti programokra. És ott a valódi arcát is láthatja!
2019. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Úgy érted, hogy pénzt ajánlottak szexért, és igazából másra nem kíváncsiak belőled?
2019. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Puncs, vagy bármelyik társkereső egykutya, 500 levélen át fogod rágni magad mire találsz egy normálisat. Ámbátor ha nem csalódok te nem társat keresel, hanem "szponzort"...
2019. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, akár ha gondolod privátban is érdekelne hogy mi az amivel kiakasztanak, illetve milyen tulajdonságokat találsz előnyösnek? Valahol igaz az hogy sokan csak egy alkalomra keresnének valakit, mondjuk amikor nekem ilyen kapcsolatom volt akkor az alap volt hogy nem csak találkoztunk és egymásnak estünk, de beszélgettünk, akár sétáltunk egyet. Nyilván nem kell úgy tenni mint ha párkapcsolat lenne de nem kell a másikat semmibe venni.
2019. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#3 nem errol van szo, nem tudom ezt mibol szurted le. Arrol van szo hogy bunkon irnak, nem tudnak normalis nyelvtanilag helyes mondatokat osszerakni, olyanokra kerdeznek ra amiket leirtam a profilom bemutatkozo szovegeben, leirom hogy kit nem keresek erre ramir hogy ismerkedne.. hit and run taktika, ha nem akarok szexelni vele/nem kuldok kepet rib..nc vagyok es letilt gyorsan hogy ne tudjak reagalni:D komolyan ez rosszabb mint az ovoda. Nem viccelek. Hihetetlen szamomra nagyon meglepodtem. Foleg hogy ezek a pasik allitolag sikeresek intelligensek, valamibol csak szereztek azt a vagyont.. kozben meg ugy erzem magam mintha 10 evesekkel beszelgetnek:D

Mellesleg nem a penz miatt regisztraltam, nem kernek semmifele tamogatast. De igy se lehet itt osszeszedni semmilyen ertelmes ferfit meg csak szexre se. Nagyon meglepett amit tapasztaltam

2019. szept. 17. 22:37
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Puncson a pasiknak olyan megvehető árucikk vagy mint bármi boltokban mint egy esernyő kabát, vagy egy papirzacskó.. azt hiszik úgy -beszélgetnek ahogy akarnak mert pénzük van
2019. szept. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez érdekes felvetés hogy ha sikeres akkor hogy szerezte a vagyonát, nem vagyok konzervatív de ha valaki akár becsületesen is "felkapaszkodik" és gazdag lesz attól még nem lesz nemes. Arra gondolok hogy menetközben megkeményedik és könyököl és úgy marad. A családomban korábban nem volt diplomás nekem ez összejött, de tudom hogy ettől még én sosem leszek olyan mint egy értelmiségi családból érkező. A gyerekem, ha lenne akkor talán ő már jobb esélyekkel indulna. Az a bajom hogy akár puncs féle társkereséseknél akár párkapcsolatnál sokan elmennek egymás mellett, a normális csajok félénkek, a nem bunkó pasik meg önbizalom hiányával küzdenek. Közben én azt remélem hogy aki tényleg barom ők egy szűk kisebbség, ha nem így lenne akkor kihalt volna az ember.
2019. szept. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolso: van valami abban amit irsz viszont ebben kijavitanalak: a legtob ember barom, de azert nem halt meg ki az emberiseg mert a barmok megtalaljak a barmokat:D
2019. szept. 17. 22:53
 10/17 anonim ***** válasza:
Remélem hogy nem csak a barmok találják meg egymást. Nézd, én sem vagyok szent, de most pl azért nézelődöm lányok nők iránt akik nem feltétlen komoly kapcsolatot szeretnének mert kidobtak. Ettől még ha valaki nemet mond akkor azt elfogadom és nem kezdek el vele bunkózni. Ha valaki leszólja azt a lányt aki vele ellenszolgáltatásért cserében van, akkor önmagát minősíti. Inkább Nyugat európában volt jellemző de hány thai lány vetette el magát és hozatta át Európába és a pasik nagyon nehezen tudtak tőlük megszabadulni mert jött a család és mindig pénz kellett.
2019. szept. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!