Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális hogy nekem már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy nekem már nem kell szép lány, szinte akármilyen lány jó lenne?

Figyelt kérdés
Már nagyon ki vagyok, komolyan mondom már minden lány felizgat szinte. De mit csináljak? Asszociális vagyok, nem merek csajozni se. Nagyon se megyek a házból. Nem hiszem hogy valaha lesz csajom. Helyes sem vagyok. 27F szűz

2019. okt. 19. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért kell a rinya állandóan?

Ha nem teszel érte hogy legyen barátnőd akkor soha az életbe nem lesz. Neked kell változtatni.

2019. okt. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
*nagyon ki se megyek a házból
2019. okt. 19. 16:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a hierarchia.
2019. okt. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rossz így élni.
2019. okt. 19. 16:49
 5/9 Lazy Lover ***** válasza:
Ez maxi gàz hallod inkàbb szedd össze magad
2019. okt. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Beteg vagy szűzike
2019. okt. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Odüsszeusz92 ***** válasza:
Ez normális az adott helyzetedben csak maga a helyzet nem az. Ahhoz hogy ez változzon elsősorban neked kell tenni, ha budapesti vagy segíthetek is neked mert én is pár éve még ebben az állapotban voltam.
2019. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem mész ki a házból sem, akkor tulajdonképpen miért csodálkozol, hogy nincs senkid?

Attól, hogy nem vagy jóképű, még más tulajdonságaid által lehetsz vonzó. Például kezdj el sportolni! Egy jól kidolgozott, izmos test egy ápolt frizurával és stílusos öltözettel együtt rengeteget tud javítani a külsőd összképén és az önbizalmadon is.

Ha szociális fóbiád van, először ezt orvosold, ha kell, fordulj szakemberhez.

Ha te nem akarsz segíteni magadon, akkor más sem fog tudni.

2019. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes néha én is így vagyok de ez csak hormon szerintem. De igazából igazából a 14 éved japán lányok tetszenek. Jobb ha nem éred be akármi el mebánod vagy jót vagy semmit. Ne legyél lekvár...
2019. okt. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!