Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem jó vele a szex, mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RekaFeher kérdése:

Nem jó vele a szex, mit tegyek?

Figyelt kérdés

légyszíves olvasd el, és adj tippet.


2 éve vagyunk együtt. vele vesztettem el. ő is velem

1 év után feküdtünk le és akkor fájt kicsit, vérzett is. azt gondoltam ez egyszeri eset lesz és mem fog több alkalommal fájni.

egyszerüen utálom vele az együttlétet...

felsem.izgulok rendesen, nem jól csinálja,nem tud felizgatni.

amint berakná érzem, mintha szétszakadna a nemiszervem...

mikor már kissé "jó" lenne. akkor elmegy...

egyáltalán nem mozdul meg berakja és úgy marad a pali.

én próbálok mozogni, de ne egy nő fektesse már meg a férfit...

olyan szinten kivagyok már ettől, én próbaltam sok mindent, de semmii... olyan kiábrándító.

kettesbe vagyunk, félhomály minden okés. hogy tudja így elrontani?

nem tudom már kinek elmondani, annyira szégyenlem a barátnőmnek meséltem aki azt mondta: "hogy lehet azt nem élvezni?" amire azt válaszoltam: "hogy lehet azt élvezni?" soha nem voltam mással nem tudom milyen lenne mással. gondolkoztam szakítok vele,de nemtudom még most ezt megtenni, mert szeretem.

de ez így ez a kapcsolat nulla.

szerintem senki nem volt még ilyen helyzetbe.

a barátom egy nulla, alig beszél más emberekkel, nem lehet vele nevetgélni, unalmas, unalmas, unalmas.

nem is értem mibe szerettem bele...

18 éves lány vagyok.

17 évesen vesztettem el, óvszerrel védekezünk (mint kiderült allergiás vagyok rá) mást nemtudok, gyógyszert nem szeretnék szedni, mert van egy betegségem, ami állandó gyógyszerezéssel jár...

boldogtalan vagyok, elvagyok keseredve, régen egy gyufaszálnak is örültem, már attól boldog voltam ha elmentünk sétálni egy fél órára. most semmi.

nyugtalan vagyok, stresszes, zavart. csomó lelkisegélyszolgálattal is beszéltem de rövid ideig segített csak.


2019. okt. 21. 23:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a szex, de úgy minden miatt amit írtál szakítanod kellene. Sürgősen, ne pazarold rá az időt!
2019. okt. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Semmi értelme.
2019. okt. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak meszeltek, ebben nincs semmi emberi, jobb ha időben szétmentek!!
2019. okt. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"nem is értem mibe szerettem bele..."


Egy elképzelt álomba.


"olyan szinten kivagyok már ettől, én próbaltam sok mindent, de semmii... olyan kiábrándító."


Annyira nagyon még nem lehetsz ki, és nem is ábrándultál ki, hogy meglépd az egyetlen értelmes megoldást, a szakítást.Ha tényleg annyira "ki lennél", akkor ez a kérdés már nem kérdés lenne régóta.


44/N

2019. okt. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
63%

Ha szereted beszéld meg vele.


Ha nem jó a szex próbáld ki mással, és akkor látni fogod akülönbséget, akkor lesz erőd szakítani.

2019. okt. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az első kapcsolat mindig más, az a legnehezebb, megtartani, elválni, minden. Viszont te még abban a korban vagy, amikor még nyugodtan válogathatsz, nincs olyan kötöttség, mint ha családos ember keresne új kapcsolatot.

Beszélj vele, mond el neki, mit szeretnél, mi zavar. Ha ő ezt nem érti, v nem változtat, v ellenségesen közelíti meg, máris van okod szakítani, így lelkileg sem lesz megterhelő.

Most azért nehéz lelkileg, mert csak egy szakítás lenne, ami fáj, nincs mögöttes indoka kettőtök között. De ha beszéltek, máris megszületik kettőtök között egy olyan szóbeli dolog, ami alapot ad a szakításra.

Te azt szeretnéd, hogy...

Ő ezt nem szeretné.

Olyan, mint egy bírósági per, csak akkor itélnek el vkit, ha van ré megfogalmazott bizonyíték. Anélkül, nem megy, hiába van bűncselekmény.

Tehát a javaslatom mégegyszer, fogalmazzátok meg mindketten, mi az ami nem működik, így máris van egy nem fájó, hanem jogos indok, h másik partnert keress.

Időben vagy még, az emberek kevesebb mint 10%-a marad egyetlen és első partnerével. Mire kialakul a végéleges partnered, akivel leéled majd az életed, addig biztosan elvesztesz még pár embert, de ez természetes, sőt, hasznos is, mert jobb önismeretre serkent.

2019. okt. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Felesleges ennyit nyavajognod. Szakíts. A szerelem kevés. Tisztelni, elfogadni, és segíteni is kell kölcsönösen egymást. Ezek nincsenek meg. Ebbe nem is gondolsz bele?
2019. okt. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Már bocsáss meg, de legyél annyira "önző", hogy ne tékozold tovább az idődet és az idegeidet egy ilyen kapcsolatban, légyszíves!
2019. okt. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ebben a kapcsolatban nem csak a szex rossz hanem minden. Konkretan nem szeretitek egymást és nem is vonzódsz hozzá. Ennyi erővel barkivel szexelhetnél az utcáról.



"Teljesen igaz kérdés amit irtam, nagyon egyszerű szakítani, azzal akivel 2 éve mindennap együtt vagyok... "



Nézd, ha te még évekig akaraz szenvedni egy rossz kapcsokatban, rossz szexxel akkor szenvedj. Nem a mi dolgunk.

2019. okt. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!