Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyatejes szex élménye van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyatejes szex élménye van valakinek?

Figyelt kérdés
Szex közben, esetleg meglepetés volt?

2019. okt. 22. 10:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A szeretőmet elhanyagolta a férje mert szoptatott es ez taszította. Amikor lovagolt es kibuggyant a tej zavarba jött es letörölte. Észrevettem, bekaptam es erősem szopni kezdtem, erre hatalmasat élvezett.

Beszéltem olyan kismamával akinek a szoptatáskor volt orgazmusa, szabalyosan elélvezett szoptatás közben.

2019. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nagyon jó emlék az anyatejes korszak,a feleségemnek 1,5 évig volt teje.

Ő is szerette,kb két számmal nagyobbak voltak a mellei szoptatáskor.

Rendszeresen a maradékról nekem kellett gondoskodni,élveztük mindketten.

A perverzió az egész más az én olvasatomban😄

2019. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Simán, és nem volt meglepetés.


Amikor a feleségem elválasztotta a kisebbik porontyot, utána fejnie kellett, hogy a maradék ne csomósodjon be és ne okozzon akármilyen problémát később. Amikor láttam, hogy küzd vele, szívesen biztosítottam némi extra vákumot. Akkora szexek lettek ezekből mindig, hogy mai napig szívesen emlékszem vissza rá.

2019. nov. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, szeretem a szexet, segédeszközöket, BDSM sem áll távol tőlem.

De a tejes dologtól kevesebb kiábrándítóbb dolgot tudok elképzelni

2021. jan. 2. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!