Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretem a barátnőm, de már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőm, de már nem kívánom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon sokat változott a teste az elmúlt két évben.

Kimondottan csinos, dekoratív, nőies nő volt. Aztán elkezdett edzeni, ami már már gyúrássá fajult.

Kisfiús teste lett, szinte teljesen eltűntek a mellei, aránytalanul széles lett a válla, a feneke egy nagy izomtömeg, combjain és vádlijain semmi lágyság, csak izom. Ráadás szed valamilyen szereket is, amiért a hangja mélyebb lett, és sokkal szőrösebb is mint előtte volt.

Persze ez csak a külső.. de engem zavar, mert egyszerűen erekcióm sincs ha meglátom meztelenül, olyan mintha egy fiatal kisfiú volna női nemi szervvel, hiába tudom, hogy ő az, egyszerűen nem megy, nem érzek felé nemi vágyat.


Egyébként megszállott lett, kis túlzással minden a kondi körül forog, már ezzel keresi a pénzét is. De mint embert és társat, a mai napig nagyon szeretem, viszont testiség nélkül nem érzem úgy, hogy képes lennék folytatni vele.


Van-e még visszaút, vagy már elveszítettem őt? Mondjak le róla?!


ui, természetesen beszéltünk már erről, és esze ágában sincs változtatni az életmódján, amit én tiszteletben tartok. És választás elé nem fogom állítani, nyilván nem zsarolom meg.



2019. febr. 27. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%

Ha szeretnéd kívánnád.

Hagyd el

Jobb lesz neki. Jobbat érdemel nálad

2019. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Fujjj bameg. Hagyd el nincs màs megoldàs. Ne kinozd magad.
2019. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Micsoda? Ha szeretném kívánnám?

Az összebújást, az ölelését a társaságát kívánom.

A testiségre már képtelen vagyok vele.

2019. febr. 27. 12:30
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen érthető. Én sem kívánnám a barátomat, ha pl meghízna. Egy férfias nőt pedig szerintem kevés férfi vinne ágyba, szóval jogos a részedről.
2019. febr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hagyd ott

Ha nem megy a szex előbb utóbb úgyis vége lesz

Még valószínűleg cuccotok ázok alapján hogy a hangszine és a szőrzete is változott szoval lehet ez még csak a jéghegy csucsa ahol most tart

2019. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5, nem egészen értem, amit írtál. leírnád újra, illetve kifejtenéd, hogy ez miért csak a jéghegy csúcsa? Mire kellene számítsak még?:O
2019. febr. 27. 12:44
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha neked és neki ez így megfelel hogy csak úgy éltek egymás mellett szex nélkül mint a barátok akkor hajrá. Változás nem lesz ezt lényegében megmondta ő is. Választás elé hiába állítanád mert már kijelentette hogy nem mond le az edzésről. Oké hogy szereted mint embert de ez lényegében már nem is kapcsolat. Neki fontosabb lett az hogy gyúrjon mit sem megtartsa a nőiességét. Előbb vagy utóbb találsz majd mellette olyan lányt akivel megcsalod. Egyáltalán miért edz ilyen durván? Pasi akar lenni vagy mi? Vagy talált egy gyúrós pasit aki az izmos csajokat szereti?

Egy a lényeg hogy ez a kapcsolat már elindult a lejtőn.

2019. febr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Megunta, hogy az irodában ül, és nem pezseg az élete eléggé. Kitalálta, hogy lejár edzeni egy barátnőjével, aztán egyre inkább belelendült, fél éve pedig személyi edző lett.
2019. febr. 27. 14:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Ennyi erövel egy férfival is jàrhatnàl😂
2019. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

küld át hozzám!!!


azt azért ne felejtsd, hogy sokkal erősebb, kitartóbb és vadabb az edzés hatására, ami elég erősen mutatkozik az ágyban is! Ha kicsit bevállalós vagy, akkor bizony tuti benne lesz extra dolgokban!

2019. febr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!