Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez tényleg túlzás?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tényleg túlzás? Pasik, ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
A metrón, amivel általában járok, van egy elég helyes pasi. Elvileg nincs barátnője, és nem is akar(ezt hallottam ahogy mondja valakinek telefonon) Sokszor fantáziáltam azon, hogy mikor nagy tömeg van, akkor eléállok, és hozzádörgölőzök, persze úgy, hogy ne lássa a többi utas. Gondoltam rá hogy hosszabb overált vennék fel, és nem vennék alá bugyit. Szerintetek mit reagálna? De félek, hogyha nem akar barátnőt, lehet meleg.. Ezt elmondtam egy barátnőmnek, és szerinte ez már eléggé ribizlis dolog. Leszólítani nem sok értelme van, főleg ha nem akar barátnőt. Metrón meg nem nagyon akarok szexkapcsolatot kezdeményezni szóban.
2019. jún. 25. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Hát szerintem hagyjuk ribizlis-e. Ha szeretnéd tedd meg, ha tömeg van véletlenül nyomódj hozzá stb. Bugyi nélkül meg tökmindegy úgyse látja/érzi... És lehetséges csak aszex nem érdekli stb de lehet meleg is.. 20/F
2019. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Hogy találsz te meg a metrón 1nél többször valakit?
2019. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem pasiként, de ribis vagy ja.
2019. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1es. Igen, a legnagyobb félelmem hogy meleg, és kínos lesz az egész dolog.

2es. Szerintem ő a közelben tanul/dolgozik/lakik, én pedig a közelben lakom. Nem mondom hogy minden egyes nap, de heti 3x simán találkozunk.

2019. jún. 25. 16:26
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz kicsit meleg az az overál mostanság? Mondjuk attól hogy nem akar állandó csajt, még egyszer azért bedörrenthet.
2019. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kezdeményezz beszelgetest ha szimpatikus vagy neki akkor lehet ki alakul valami.
2019. jún. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb csináld hogy tőrténjen már valami!!
2019. jún. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Leszólítani és kommunikálni nem csak pár alkotási célból lehet... :D

Felmerül a kérdés, hogy metrón kívül miként kezdeményezel szexkapcsolatot egy árva szó nélkül?! xD

2019. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hmmm... nem lehet rossz hely ez a BP. :D
2019. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8as. Azért nem merek nála szexkapcsolatot kezdeményezni, mert:

Benne van a dologban, hogy lehet hogy meleg.. Akkor elég kínos lenne a helyzet

Mondta hogy nem akar barátnőt, szóval lehet szexelni sem akar

Egy buliban/bárban nem olyan nehéz szexkapcsolatot kezdeményezni, mert simán elmész egy nyugisabb helyre, és kész. Itt meg a metrón, ami teljesen tömve van, és hangosabban kell beszélni hogy meghalljanak, nem nagyon akarom felhozni neki a dolgot..

2019. jún. 26. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!