Magas FHS ertekkel (17.5) mennyi esely van teherbeesni spontan? Erdemes alternativ dolgokkal probalkozni? ( aviva torna, vitamin, dieta)

Figyelt kérdés
2019. okt. 3. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevesebb.
2019. okt. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyival már lombikot sem indítanak... Egy nagyon-nagyon jó endokrinológust keress! Persze emellett avivázhatsz is.
2019. okt. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy is ludas lehet a magas fsh szintért, ahogy előttem is írták keress endokrinológst.Ahogy elkezdtem szedni a pajzsmirigy gyógyszert és diétáztam 9.8-ról 3 hónap alatt lemen 6.2-re.Sok sikert!
2019. okt. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, nekem még nem jött össze. Étrendet változtattam majdnem egy éve, ennek élvezem egészségügyi előnyeit, de a hormonjaimat nem rázta gatyába. (Persze kérdés, hogy Te milyen étrendre gondolsz.) Aviva tornáztam egy évig, ez se csinált semmit, se a fájdalmas menstruáción, sem a rendszertelenül jelentkező menstruáción, se babaügyben nem mutatta hatását, mondjuk épp gondolkodom azon, hogy újrakezdem, mert egy élvezetes mozgásforma már önmagában is, plusz még az étrenddel együtt nem próbáltam. ;) Foglalkoztam a pszichés háttérrel, ennek is élvezem az egészségügyi és közérzeti előnyeit, de ettől még stabilan vagy instabilan, de magas az FSH-m. Amiről még azt mondanám el, hogy nekem minden mérésnél más és más, sőt 3-4 havonta szokott lenni egy olyan ciklus, amikor magától teljesen normálisra csökken. Ezért szívunk most a lombikkal is, hogy mindig amikor ők mérik, akkor pont normális, de amikor meg már csinálnának valamit, akkor meg épp magas. 2-35 között változott eddig spontán, a lényeg, hogy nekem olyan nem volt, mint az előző válaszolónak, hogy többször igazolták volna ugyanazt az értéket, ami egyszer csak kezelés hatására beállt volna alacsonyabbra. Egy szuper endokrinológushoz is jártam egy évet, pajzsmirigy problémát nem talált, végül is ő, meg egy lelkiismeretes nőgyógyász küldött asszisztált reprodukcióra a hormonértékeim alapján, ami elsősorban ugye a magas fsh.
2019. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!