Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak, ha nektek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, ha nektek egy lány/nő azt mondja, hogy kérhetsz bármit (szexuális értelemben), mi lenne az?

Figyelt kérdés
Nyilván függ attól is, hogy milyen a nő, melyik testrészei a legszebbek, engem biztosan ez is befolyásolna. Na de ha egy teljesen szinte tökéletes nőről beszélünk, ti mit kérnétek/választanátok?

2019. okt. 23. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
NFVSZ naponta jöhwt
2019. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lábmunka, mezîtlábas t*nrúgàst kipróbálás szintjèn, lábfètises domináns dolgokat kèrnèk tőle.
2019. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hajra élvezés, ruhára, szemüvegre élvezés, lenyelés, amiket egyébként nem igazán szeretnek vállalnak be. Nyilvános szex, minél extrémebb helyeken és körülmények között. Szeg plusz még egy lánnyal, akit én választok ki! Valamint szexi jelmezekben csinálni.
2019. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Mindent. 23 bi lány
2019. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Engedje el magát és szóljon, ha valami nem esik jól, nem tetszik, kellemetlen. Ennyi!

48+Ffi

2019. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

Én azt kérném legyünk együtt reggel 8-tól éjfélig, meztelenül otthon.

Megitatom egy üveg Martinivel ásványvizzel, és pisiljen ott és úgy és akkor, ahogy neki jólesik. Csak lássam és landoljon rajtam az egész, legyen felszabadult mocskos perverz k...va. Most igy hiretelen ez jött a fantáziámba.

2019. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
hozzákötözném az ágyhoz, és history channelt nézetnék vele egész nap, én meg közben elmennék dolgozni.
2019. okt. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Azt hiszem egész hajnalig csak mélytorkost játszanánk megállás nélkül.
2019. nov. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Basznám a torkát. Azt is megbánja, hogy megszületett :)
2019. nov. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
elégítsen ki a szép hosszú hajával
2020. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!