Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy zárkózott, félénk lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy zárkózott, félénk lány nehezen nyílik meg egy párkapcsolatban szexuális értelemben? Az ilyen lányok fel tudnak úgy igazán oldódni a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének, akár ilyen típusú lányoktól, akár olyanoktól, akiknek volt már ilyen barátnője.

2018. máj. 18. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet nehezen nyílok meg, és több idő/türelem szükséges hozzám, de kapcsolatban fel tudok oldódni. Ez a másik féltől is függ, hogyan áll hozzám.
2018. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Tapasztalatom szerint igen, de ez nem feltétlenül baj. Főleg úgy, hogy minden ilyen nőhöz megvan a kulcs, csak meg kell találni ... Még az ilyen nők között is nagyon kevés a reménytelen eset.
2018. máj. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A párkapcsolat már teljesen más, mint egy szimpla ismerkedés. Ott már eljutottatok odáig, hogy megnyílt előtted, jobb esetben ismeritek egymást annyira, hogy nincsenek tabu dolgok. Nyilván eleinte mindenkinél (nem csak a zárkózottaknál) lehet szégyenlősség vagy hasonlók, de nem aranyszabály ez sem.

Sőt, tapasztalatból mondom, hogy az ilyen lányok is ugyanúgy lehetnek vadmacskák, ha nem jobban, mint akik állandóan kelletik magukat. De ez is személyfüggő. :)

2018. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon hamar megnyílok szexuális értelemben, ha nem akarok az illetőtől semmi mást.

Ha komolyabbat szeretnék valakivel, akkor több időre van szükségem, hogy eljussunk a szexig, de mikor odaérünk, már nincsenek gátlásaim.

2018. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen lányok általában az 1. srác után oldódnak fel. Az elsőnél még ott van bennük a zárkózottság, de a második pasinál már beakarják magukat dobni.

A környezetemben zárkózott lánynál csak olyat láttam, hogy az első pasi küzdött, próbálta tanítgatni a lányt, de nem volt minden tökéletes. Aztán, a második srácnál már mindent bevállaltak a lányok.

2018. máj. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Zárkózott és félénk vagyok, sokak szemében egyenesen merev. Olyan tipikus "jó kislány".

A férjem (és egyben első partnerem) számára mégis buja vadmacska voltam mindig is ;) Szociális problémáim csak a kapcsolatomon kívül vannak.

2018. aug. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!