Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyugalmi állapotban ágaskodik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugalmi állapotban ágaskodik a mellbimbóm, szex közben meg nem. Ennek mi az oka?

Figyelt kérdés

Engem már nagyon zavar, h nem lehetek itthon sem melltartó nélkül, mert a felsőmet szinte átszúrja a mellbimbóm.

Szexnél viszont alig látszik a mellbimbóm. Ennek tudja vki az okát, h ez mitől alakulhat ki?


Nem kérek privit.


2019. okt. 23. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
18/4 nem kérek privit :D Lehet mert korbepuszilták?
2019. okt. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól lehet hogy fel van hevulve a tested, marmint szó szerint, tul meleg van
2019. okt. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szeretnék én egy ilyen cickós barátnőt!
2019. okt. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

De szex közben is elég melegem szokott lenni.

Köszi a választ.

2019. okt. 24. 07:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam is így van. Azért, mert izgalmi állapotban megduzzad az egész cicim, nem pedig csak a mellbimbóm hegyesedik. Néha picit fáj is, annyira feszül az egész.
2019. okt. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#6: feleségül veszlek Drága.
2019. okt. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3. Vagyok

Szerintem kicsit félreértettél, illetve én írtam rosszul,Bocsi

De pont erre utaltam, hogy ha szex közben meleged van, nem tud felállni a mellbimbod mert az izmok, erek, sejtek túlságosan “elkényelmesedtek” hisz meleg-forró vízben amiben mar izzadsz is ugyan ez a helyzet 🙂

2019. okt. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szinten 3.

Nincs ezzel egyébként semmi baj, termeszetes dolog... én azt szoktam csinálni hogy “be nedvesitem” hideg vízzel

2019. okt. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!