Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs mellbimbóm?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és csak akkor jelenik meg a mellbimbóm ha fürdök vagy fázok. Ez normális? És ha a barátom a nyelvével fogja izgatni, akkor megjelenik? Vagy mit fog szólni?

Csak normális válaszokat lécci!



2014. jan. 2. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Neked amolyan bimbóudvar+bimbó együtt jellegű melled lehet. Gondolom az a csúcsszerűen kissé "kúpos" fajta :) (régi kedvenc, sajna csak egyszer sikerült összetalálkoznunk :D)
2014. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha ezért szólni fog valami rosszat, akkor nem érdemel meg téged. de szerintem nem fog szólni semmit.
2014. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen! Utálom!
2014. jan. 2. 20:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne utálni. Az egyik legszebb típus :)))))
2014. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előfordulhat,mhogy enyhén befeleforduló mellbimbód van.

Mivel megjelenik hidegre, vízre.., ezért akkor is meg fog, amikor a párod izgatja.

Ha ez nemmígy lenne, inkább később okozna problémát (szoptatásnál)ami még így is előfordulhat

Teljesen normális és rendben van, amúgy az enyém is belesimul a bimbóudvarba, a férjemnek semmi problémája vele, nekem sem

2014. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen a mellbimbom. mindig is ilyen volt. ha egy pasi izgatja akkor elojon vagy ha hideg van vagy vizes. nem kell miatta aggodni. ram meg egy pasi se nezett furcsan emiatt.
2014. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az a legjobb sztem :D :)
2014. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a fiuknak is van ilyen problémájuk nem csak a lányoknak. mert ha kiráz a hideg akkor kemény és ha benyomom akkor csak 1 ora mulva jön ki .amugy meg normális dolog
2014. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!