Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy, ha elveszítjük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy, ha elveszítjük a szűzességünket, akkor vérezzünk?

Figyelt kérdés
Ha vérzünk mennyire ? Az lehetséges , hogy egyáltalán semmit se vérezzünk?

2019. okt. 23. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem feltétlen. Van olyan is aki szűzhártya nélkül születik, és olyan is hogy hamarabb elszakad valakinek pl biciklizéstől, lovaglástól, stb. Nekem pl már pettingnél elszakadt, szóval szexnél már nem véreztem. De ha vérzik az se vészes, csak pár cseppre számíts.
2019. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem minden esetben! Nem mindenki vérzik! Ahogy elöttem is írták!
2019. okt. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Az #1-es tökéletesen leírta, van aki egyáltalán vérzik, van akinek van pár csepp, nem annyira erős mint pl. a menstruáció, kb. mint egy kis pecsételő vérzés, de mint írták ez sem mindenkinél.
2019. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Én nekem például egy csepp vér se jött pedig fájt mint a bűn :D
2019. okt. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem véreztem és nem is fájt . De biztos attól is függ ki a partner ,mennyire figyelmes stb :) legalábbis hogy mennyire fáj vagy nem
2019. okt. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!