Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én képtelen vagyok elélvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én képtelen vagyok elélvezni szex közben?

Figyelt kérdés

Ha a barátom kinyal, soha nem élvezem. Inkább fáj. Irányítom folyton, hogy gyengédebben, csak nyaldossa (én úgy érzem, az jól esik), még ne a csiklómat... de aztán mindig belelendül és egyre vadabb. Annyira gáz, hogy az egész orál arról szól, hogy én irányítgatok, így el is szégyellem magam és inkább csendben maradok :/

Csak olyan rossz, hogy más nőktől hallom, mekkorát élveznek a nyalástól én meg semmi. Az jobb, ha a kezével csinálja. És a szexet nagyon élvezem! De úgysem élvezek el. Barátom persze mindentől, orál, kézimunka, szex, aminek örülök, csak kicsit igazságtalan, kezdem érezni, hogy kicsit frusztrál a dolog. Ő elélvez, de nekem még bizsereg a puncim és kívánom. Olyankor teszek utalásokat, hogy még ujjazzon kicsit és jó érzés, de nem élvezek el. Szerintem azért se, mert látom, hogy ki van fulladva, én meg még "munkára fogom".

Ez azt jelentené, hogy önző vagyok? :/ lehet, csak rossz, hogy csak maszturbáció közben élvezek el, de az nem olyan, mint szex közben...

Frigid lennék? Más nő is küzd ilyennel? Önző vagyok?



2019. okt. 25. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy önző, ez normális elvárás részedrôl. F.
2019. okt. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Önző, balfék a partnered. Gyere, kinyallak, megfarkallak rendesen. 🙂
2019. okt. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Önző és béna a partner
2019. okt. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

A fenti példa tipikus esete annak, mikor a párok felkészületlenül vágtak neki a szexuális életnek.


A pár férfi tagja azt gondolja, attól lesz jó a nőnek, ha neki esik, mint bolond borjú az anyjának, és minél erősebben nyalja, annál jobb lesz neki.


A hölgy pedig bizonyos fogalmakkal sincsen tisztában. Frigid az a nő nem nem lehet, aki felizgul az aktus során, főleg nem az, aki már el is élvezett valaha. Esetünkben ez maszturbációval már megtörtént.


Én úgy gondolom mielőtt valaki úgy dönt, hogy megkezdi a szexuális életét, vegye a fáradtságot és olvasson utána a dolgoknak. Van néhány remekmű ebben a témában.


Mindkét fél rájönne arra, hogy nem a méret a leglényegesebb dolog, nem attól függ a nő gyönyöre. Továbbá, hogy a nők nagyobb részének nem elég az aktus, a csikló az a szerv, ami az orgazmusért felel. Azt külön kell izgatni. Kezdetben finom érintésekkel, majd, ahogy egyre nő a hölgy izgalmi szintje úgy lehet az izgatás erősségét is növelni. ( Az autót sem 4-es sebességi fokozatban kell elindítani.) Az aktus előtt ki lehet elégíteni a nőt, előjáték gyanánt, kézzel és szájjal, lehet az aktus során ingerelni bármelyik félnek, illetve úgy is csinálhatják, hogy miután a férfi elélvezett a nőt utána viszi a csúcsra a csikló izgatásával.


Talán, ha minden pár, aki megkezdi a szexuális életét rászánna néhány órát arra, hogy a szakirodalom által megismerje mind a nő, mind a férfi anatómiáját, akkor nem lenne naponta millió olyan kérdés, hogy mekkora a megfelelő méret, illetve miért nem sikerül kielégülnöm.

2019. okt. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 bocs de te meg csak az elm3letet ismered és azt nem, hogy a gyakorlatban nagyon különbözőek az emberek.


pont ezért kár azt is mondani, hogy a srác önző. valószínűleg az eddigi barátnőinek sacc ez jó volt, és nem tud mást csinálni mint erre építeni.


kérdező szerintem beszélj vele, de ne szex közben, erről. pont azért ne akkor amiket írsz, hogy akkor a folyamat közben ez nehéz, mert rá is akarsz figyelni, nem. akarod megtörni ami épp van. mondd el neki, hogy élvezed a szexet, de kísérletezgethetnétek, hogy valahogy az élvezés neked hátha benne van. és mond el, hogy milyen sejtéseid vannak mik lehet ének talán irányok. szex alatt meg hagyd hogy csinálja, amiz akar. aztán amikor megint nem szex akkor mondd el hogy mi van. de ami rohadt fontos, hogy egyikótök se legyen csalódott ha nincs orgazmusod. legyen az az alap, hogy ez így is jó, de azért játszotok még vele.


ez azért is fontis, mert vannak nők akik t3nyleg nem tudnak elélvezni egyáltalán.


meg még egy fontos dolog: önkielégítéstől eltudsz menni? mással eltudtál menni?

2019. okt. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dettó :(
2019. okt. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


#5- írtam is, hogy maszturbálás közben elélvezek. Igazad van, amikor nincs szex, akkor próbálok vele erről beszélni, mert ez így nem állapot. Hiába mondom neki hogyan élvezném, egy kis ideig úgy csinálja, aztán visszavált arra, ami neki tetszik. Köszönöm a válaszod, de én azért abba nem akarok belenyugodni, hogy soha nem élvezek el, hogy a szex nekem max csak jó lehet, de nem nagyonnagyon jó. Ez igazán igazságtalan.


Érdekes, azt látom hogy izgatja ha nyalhat és ujjazhat. De gondolom nem azon a szinten, hogy én is élvezzem, hanem csak annyi van az agyában, hogy "PUNCIPUNCI" és ennyi. Már elnézést.


Én minden rezdülését figyelem, ha én kényeztetem, amiből már olyan "fortélyokat" tanultam, amitől hatalmasat tud élvezni.


Én meg itt heverek parlagon...


Elnézést a panaszkodásért.


Írtátok néhányan, hogy ugyanaz a helyzet. Ti mit tesztek ez ellen?

2019. okt. 25. 12:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Énis így vagyok csak én maszti közben sem megyek el 😅

18/L

2019. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!