Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavarna, ha a barátnőd soha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnőd soha nem tudna elélvezni szex közben?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még orgazmusom szex közben,otthon sem tudok ujjazással elmenni magamnak,kell hozzá a csikló is.Mindkettő.

A barátomnak rögtön feltűnt,hogy nem élvezek el.

Azt nem értem a nők elvileg 70-80% képtelen rá,akkor miért várják el a pasik?hogy lehet hogy még ilyennel ők soha nem találkoztak,ha én szóba hozom. Mondtma,hogy nem várom el és nem is zavar,hogy nekem nincs. Kezdeményezek szexet,mert kíváom,napi többször is. Én is aktív vagyok stb. Ez hosszútávon lehet gond? Volt egy 4 éves kapcsolatom ott mindig titkoltam a srác előtt,neki fel sem tűnt..a mostani barátom azonnal észrevette,neki bevallottam.De félek,hogy emiatt majd meg fog csalni..job lenne kamuzni az orgazmust?


2019. szept. 20. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak megjegyzem: az aktus közben is lehet izgatni a csiklót, akár te, akár ő. Nekem is volt olyan barátnőm, akinek kellett ez a plusz 😁 Megoldottuk. Ha szeret a barátod, ezért nem fog elhagyni. Az őszinteség a helyes út, a szexben is.
2019. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmi zavar: az orgazmust a partnertől nem elvárni kell, hanem tenni érte hogy legyen neki!


A nők jelentős része nem tud csak a csikló ingerlésével eljutni a csúcsra, ez teljesen normális.

2019. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ezt írtam volna mint az 1#. F.
2019. szept. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%

A 2. gondolom kihagyott egy vesszőt, mert anélkül azt jelentené, hogy csak csiklóval nem tud eljutni orgazmushoz. Ha úgy értette, hogy "nem tud máshogy", akkor okés. :)


Nekem egyébként kicsit nehéz elhinni, hogy egy lány KÉPTELEN fizikailag a hüvelyi orgazmusra. Szerintem mindenki képes fizikailag rá, max nem jó a partner, vagy lelki gátjai vannak, stb. Tenni kell érte sokat, de nem elvárni, és kiderül.


Semmiképp ne kamuzz orgazmust! Mindkettőtöknek rosszat teszel vele. Ha semmiképp nem jön össze, aktus közben izgassátok a csiklót. De előbb-utóbb, ha el mered engedni magad, és minden passzol, szerintem megjön a hüvelyi orgazmus is. Csak ne erőltessétek.

2019. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a baj nagyon stresszelek és nem bírom magam elengedni.
2019. szept. 20. 11:59
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem borzasztóan bántana, ha a barátnőmnek nem lenne orgazmusa. De nem azért mert ez elvárás, hanem mert akkor valami hiba van bennem, valamit nem jól csinálok. Sok időt töltenék próbálgatással, játékkal, beszélgetéssel, hogy kiderítsem, mi lenne a legjobb neked.


És senki nem várja el, hogy hüvelyi orgazmusod legyen. Ha te csiklóizgatástól tudsz elélvezni, akkor sok figyelmet fordítanék a csiklódra, ezt te viszont elvárhatod a pasidtól.

2019. szept. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon sokáig volt ilyen gondom és a mai napig megvan.



bizonyos dolgok kellenek az orgazmushoz, amit sok férfi nem igényel, nem is gondol rá, vagy


1. alkohol ... 3-4 pohár erős bor

2. a férfi legyen vonzó, legyen köztünk vonzalom, nem csak külsőleg, de érezzem, hogy őszintén kiváncsi rám, őszintén érdeklem

3. ne várja el a partnerem, hogy orgazmusom lesz .... elvárások mellett ki tud ellazulni?

2019. szept. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


mondok egy rossz példát....


volt partnerem, anti-alkesz, semmi alkohol szóba nem jöhetett (pedig nem vagyok alkoholista én se!) egy ebéd vagy vacsora során..

nem éreztem, hogy kiváncsi rám, mert mindig csak magáról beszélt, csak magáról

aktus közben szinte éreztem a levegőben várja mikor megyek el VÉGRE ...


lehangoló volt.... alig vártam, hogy vége legyen..



pozitív példa:


a férfi felismerte, hogy az alkohol felold, elmentünk borkostolóra, ahol nem csak boroztunk, de kérdezett, figyelt rám, érdeklődött, családomról, magamról stb. őszintén láttam rajta, hogy érdeklem és nem a szex a célja (már szexeltünk előtte)

felismerte, hogy nehezen vagy egyáltalán nem megyek el, megbeszéltük és azt mondta (poénosan) oké, akkor NE is legyen orgazmusom Xd

Vele isteni volt, és a mai napig visszasírom az illetőt :(

2019. szept. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak az olyan férfi várja el a nőtől, hogy az aktus során is elélvezzen, akinek az egója az egekig ér, és azt gondolja ő a farkával festeni is tudna.


Az a férfi, aki realista, és ismeri a női test működését, tudja, hogy a csikló az a szerv, ami a nő öröméért felel, így annak a stimulálására is megfelelő időt fordít.

2019. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdések és válaszok olvasásakor jövök rá, hogy milyen szerencsés vagyok, amiért megadatott a hüvelyi orgazmus lehetősége. Sokáig nem is tudtam, hogy egy nőnek ez gondot jelenthet, nálam annyira természetesen jött, a partner méretétől függetlenül. Sajnálom, hogy nem élheti át mindenki.

De hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem semmiképp ne kamuzz, az biztosan nem vezet jóra. Beszélgessetek, próbálkozzatok, játsszatok egymással, próbáld meg elengedni magad.

2019. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!