Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen gyakran hordjon egy nő magassarkút?

Figyelt kérdés

2019. okt. 27. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Én nekem nem a magassarkú a legjobban preferált cipő egy nőn, szóval akkor hord amikor csak szeretne/vagy nem.


Bár nekem lábfétisem van, ezt hozzátenném.

2019. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy ő akarja

Nem én fogom megszabni egy nőnek főleg ha a barátnőm, hogy milyen cipőt húzzon fel

2019. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ahogy jólesik neki. Erőltetésnek diszkomfort-érzet a vége, a nők döntő többsége meg amúgy sem veszi jó néven, ha bàrki beleszól az öltözködésébe.
2019. okt. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ha szex közben rajta van:D egyik másik cipő olyan szép, hogy talán én is felvenném.. viszont nem gondolnám, hogy valami túl kényelmes lehet 12 órán át spiccben tartott lábfejjel tipegni. Szóval hordani úgy hordja ahogy akarja. Ha otthon a kedvemért felveszi néhány alkalommal (és tudja is viselni) akkor annak nagyon örülök.
2019. okt. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Elvárásom nincs ezügyben, tanácsot adhatok, de nem én döntöm el. Ahogy Ő szeretné, annyiszor vesz fel magassarkút.
2019. okt. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

En szeretem ha esemenyre felveszi a lany akivel vagyok ...

szexi, elegans es noies .

2019. okt. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Amikor olyan alkalom adódik, hogy felveheti és van is kedve felvenni. De ha szereti, akár minden nap hordhatja. Nekem nagyon tetszik. Szépen kiemeli a láb formáját. Igazán szexi!

48+Ffi

2019. okt. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sexy és formás, izgató - de ettől még nem kell ráerőltetni a partnerre, az senkinek sem jó. Vegye fel amikor kedve van, jól érzi magát benne, ha pedig Te is adsz valamit nem csak kérsz, akkor fel fogja venni a kedvedért is (akár az ágyban is).
2019. okt. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagyok oda az ilyen mű dolgokért. Elég, ha az esküvőnkön az van rajta. De oda is csak azért, mert elég magas vagyok, és ne csak engem fotozzanak
2019. okt. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Számomra ha nem is 'mű', de erőltetett töltete van a magassarkúnak. Nem vizuálisan taszító, de valahogy kicsit ellenszenves érzéseket tud kiváltani belőlem esetenként. Vagy fontoskodás, vagy dámáskodás, vagy k*rválkodás érzését kelti bennem olykor.

Ebből azt hiszem egyértelmű, hogy én nem erőltetném, eleve sosem mondom meg a barátnőmnek, hogy mit vegyen fel. Még ha nem is tetszik, akkor sem szoktam. Tapasztalataim szerint a nők akarják mindig megmondani, hogy mit vegyek fel.

Ugyanakkor elve bizonyos ruhákhoz csak az áll jól, szóval ha nem is szabnám meg, de azért jelezném, hogy ha mondjuk egy estélyi ruhához valaki edzőcipőt venne fel, hogy talán nem a legszerencsésebb. De ez a másik fele, hogy inkább én távolabbról közelíteném meg. Mert a ruhához van valahol rendelve a cipő. Vagyis ha nem muszáj, akkor nekem nem kell olyan ruhákat hordjon, amihez magassarkú kell. Kicsit számomra az mind természetellenes, még ha amúgy vizuálisan nyilván nem feltétlen lenne vele gond. Hanem a mögöttes erőltetett tartalom

2019. okt. 28. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!