Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon alacsony a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon alacsony a barátnőm, több mint 20 cm a difi, kérhetem, hogy hordjon gyakrabban magassarkút?

Figyelt kérdés

Nem ilyen holdjáróra gondoltam.. :D csak egy rendes 10cm sarokra kb, azzal már egy kis nyújtózkodással tudna puszit adni, így állandóan le kell hajolnom ha puszit akar ami nem baj, csak ő elég gyakran akar puszit, és örülnék ha nem kellene előtte mindig mondania, hogy "puszi"


persze ha ez a magassarkúzás fáj akkor nem mondom neki, biztos nem jó egész nap lábujjhegyen vagy azért nem olyan gáz?


lehet nem nagy probléma de komoly a kérdésem!


2018. jún. 24. 14:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
2-3 centis sarkon még éppen kényelmes járni, de tudod te, 10 cm mekkora? Aki nem hord magas sarkút, annak még az 5-6 cm-eset is több napig szpkni kell.
2018. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%

Akkor minek jöttél vele össze, te IQ-bajnok, ha zavar, hogy ilyen kicsi?

Fogadd el, vagy húzz a fenébe!


Nem, nem kérheted, mert ezzel azt mutatod, hogy nem fogadod el őt olyannak amilyen!

2018. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ezt meg lehet beszélni persze. Tőlem kérte már pasi hogy magassarkút vegyek fel. 170cm vagyok, mindenféle cipőm van, ha alacsony pasival randizom, akkor lapos talpú cipőt veszek fel.
2018. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%

*szokni.

Ne szólj neki, mert fel fogja venni a kedvedért. Olyan szenvedést fogsz keki okozni, hogy rájön a sírás.

2018. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
100%
Én hetente többször hordok magassarkút, de 5 centiset. A naponta 10cm nekem sok lenne és iszonyatosan fájna a lábam és kisebesedne. Persze vannak akiknek megsem kottyan. Érdeklődd meg tőle, hogy viszonyul a magassarkú cipőkhöz
2018. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%

AZ előtt is ekkora volt, hogy összejöttetek volna. Tiszteletlenség ilyet kérni. Ő ilyen és fogadd el.

Exem 27 centivel volt alacsonyabb, soha nem okozott gondot.

2018. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is több, mint 20 cm a difi, de ha nem muszáj (nincs alkalom, rendezvény, stb), akkor nem veszek fel magassarkút, nem kényelmes, fáj a lábam benne. (Arról nem beszélve, hogy most közel 8 hónapos terhesen örülök, ha a bebújós sportcipőt fel tudom venni, de alapesetben sem vittem túlzásba.)
2018. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%

Nyugodj meg, ha én lennék a barátnőd, egy ilyen kijelentés után repülnél, mint a győzelmi zászló.


10 centis sarkakon sasszézni szar ám, ha nem tudnád.


Off:Az más kérdés, hogy aki nem tudja, hogy a segge vagy a melle hiányát kompenzálja, erre is képes, akár napi szinten.

2018. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Nyugalom. Nem kell így mellre szívni..


Ezért kérdeztem, mert nem akarom neki felhozni ugyanis tudom, hogy ha neki nem is tetszene miattam megtenné, és pont ezt szeretném elkerülni, másrészt nem hordok magassarkút.. hülyén is nézne ki :D nyilván nincs benne tapasztalatom.


Nem arról van szó, hogy meg akarom változtatni.. elfogadom én olyannak amilyen, csak feltettem egy kérdés, nem kell mindent kiforgatni, nézzetek már tükörbe!


A normális válaszokat köszönöm.

2018. jún. 24. 14:48
 10/31 anonim ***** válasza:
94%

Ha valóban, 100%-ban elfogadnád őt olyannak, amilyen, ez a kérdés meg se fogalmazódott volna a fejedben!


Csak egy kérdés, csak egy kérdés! De honnan is jön? Problémának érzed, azért kérdezed.


Az teljesen mindegy, hogy nekünk hazudsz, de akkor legalább magadnak ne hazudj, kérlek.

Olvass sok önismereti könyvet, abból rá fogsz jönni elég sok mindenre magaddal kapcsolatban.

2018. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!