Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, élt már valaki át spricce...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, élt már valaki át spriccelős orgazmust?

Figyelt kérdés

Hogyan sikerült elérni nektek?

Ha nem kèz és segédeszköz által, akkor milyen pózban? Függ esetleg ez a mérettől?



2019. okt. 28. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Csajomnak néha összejön, dehát ha csak nők válaszolhatnak
2019. okt. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

A póz nevét nem tudom megmondani. A lényeg, hogy a makk a g-pontot támadja.

F

2019. okt. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
A squirting nem feltétlenül a póztól, segédeszköztől függ - hanem az affinitástól, attól hogy képes-e rá valaki (nem mindenki az, de mindenkinek lehet teljes és kielégítő szexuális élete). A póz, technika stb. már mindenkinek egyedi, ugyanúgy ahogy az orgazmus is.
2019. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Legelőször egy férfi ujjaitól. Utána, két férfipartneremtől is, akiknek kisebb volt a pénisze (10-12 cm? Nem mértem). Az egyiknek kicsit görbültbis felfelé, vele sokszor egymás után több spricc. Vibrivel is megy most már. De nem mindig sikerül, viszont nem is baj. Ázik a matrac.
2019. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja! Amit kihagytam, hogy a két férfival lovaglóban volt.
2019. okt. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Igen,álva, elektromos fogkefével biztos siker. Legalább is nálam,de egy próbát megér.
2019. nov. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!