Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehetne elérni hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne elérni hüvelyi orgazmust? Eddigi barátnőimnek mindig volt, a jelenleginél nem tudom elérni. Tippek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 28. 12:32
 1/9 Gyépésmérnök ***** válasza:
Légy nyugodt. A legkevésbé rajtad múlik.
2019. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van aki nem képes hüvelyi orgazmusra.
2019. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

bevetsz minden, MINDEN trükköt. Amikor már annyira fel van izgulva, hogy elfelejt lélegezni is, akkor olyan keményen megereszted, mintha az életed múlna rajta.

A trükk az, hogy teljesen felhúzd

2019. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Figyelsz rá, megpróbálod a lehető legjobban csinálni hogy élvezze - ha ez sem segít, akkor sehogy. A nők nagy része nem képes a hüvelyi úton történő orgazmusra, de ettől még lehet teljes, boldog szexuális élete.

Nem az számít milyen úton-módon, hanem az hogy jól érezzétek magatokat!

2019. okt. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy ő képes a hüvelyi orgazmusra azon gondolkoztál már

Nem minden nő képes az orgazmusra akármennyire is jó vagy akármennyire is akarod ő nem képes rá

2019. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
A legtobb no nem kepes ra. Vagy csak nagyon ritkan. Van aki meg 5 perc monoton dugastol csillagokba elvezi magat.
2019. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Arra még nm gondoltál, hogy azok a lányok, akikkel eddig voltál, mind átvertek?

Lehet, hogy a mostani egyedül, aki őszinte veled.


Nem tudom felfogni, miért hajt mindenki a hüvelyi orgazmusra, ami ráadásul nem is hüvelyi. Orgazmus és orgazmus közt nincs különbség. Ha az által élvezne el, hogy a térdét simogatod tedd, az és legyetek így boldogok.

2019. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom elképzelni hogy átvertek. Nem tudom elképzelni miért baj ha szeretne valaki többféleképpen örömet okozni a párjának :)


Érdekes amúgy mert eddig mindegyiknél más hozta meg.

2019. okt. 28. 15:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Hány barátnőd volt eddig? Ha 10 feletti a szám, akkor igen meglepő, hogy eddig mindegyiknek volt hüvelyi orgazmusa, mert azért az arány szerintem a teljes nőpopulációt tekintve nem ennyire jó. Ha csak 2-3 volt, akkor még talán el is hiszem, hogy pont azokat fogtad ki.

Egyébként próbálkozni kell, de akkor sem kell kétségbe esni, ha nem megy, nem minden nőnek van. Nekem sincs, még magamnak sem tudom elérni. Esetleg kérdezd meg a barátnőd, hogy magának megy-e. Ha igen, akkor nyilván jók az esélyeid, csak a módját kell megtalálni, és ha nyitott, akkor segít benne. Ha magának se megy, akkor nem biztos, hogy valaha is sikerül. De attól még élvezheti a szexet, és mivel szerencsére van más útja is az orgazmusnak, ez azért megoldható dolog.

2019. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!