Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy történt a leggyorsabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történt a leggyorsabb elélvezésetek szex, vagy petting helyzetben? Mennyi ideig tartott a szex? Mit szólt a partner hozzá? Kort és nemet is írjatok!

Figyelt kérdés
2019. okt. 28. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A leggyorsabb amikor szinte épp' kiveszi a pasi a nadrágból, de máris eldurran - a franc sem akarja megjegyezni utána a korát, főleg ha utána nem képes folytatni, vagy gondoskodni a nő kielégítéséről más módon.
2019. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Háááát, 1 perc punciban, és durr


de ehhez hozzátartozik az is, hogy mire elkezdtük ténylegesen este a szexet, napközben már annyira felhúzott, üzenetek stb, hogy egyikünk se csodálkozott, probléma nem volt belőle, kényeztetem, majd második menet. Ráadásul tisztában volt vele, hogy ha úgy van, akkor sokáig is bírom, ő hibája :D

2019. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bár szex után volt már, de kb 3 perc alatt elélveztem a nyalástól :D

Örült.

19l

2019. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A páromat megleptem egy spontán orállal.

Épp hogy a számba vettem már el is sült, nagyon meglepett

2019. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!