Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ki szeretném próbálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretném próbálni a leszbi szexet. Melyik szexpartner keresőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel milyen is ez, 18 vagyok és elég félős. Csóknál tovább nem jutottam még fiúval se, de olyan jó lenne egy lánnyal..

Győrben senkit nem találok, ezért gondoltam valami ingyenes szexpartner keresőre! :)



2015. máj. 25. 15:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
28%
Engem is érdekelne :)
2015. máj. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

szexpartnerkeresőn alig vannak "normális" emberek, a legtöbben hirdetők, prostik.

jobban jársz egy normál társkeresővel, ahol be lehet ikszelni, h leszbikus/biszex vagy.

vagy egy meleg szórakozóhelyen is lehet elég jól ismerkedni, az tény h ilyenből nem sok van, nem is tudom, h Győrben van-e ilyen, de csak akad valahol.

2015. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Magnolianda válasza:
Sziasztok! Nekem is pont ez a problémám! Gyerekkorom óta fantáziálok arról milyen lehet egy nővel... Van több oldal az interneten, de valahogy eddig nem találtam meg azt, akivel kipróbálnám. Nem tudom ki lehet e írni a teljes nevet promóció végett, de ha ennyit beírsz a keresőbe biztosan kidobja: pinkvanill
2015. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
szia én veszprémi vagyok szinén 18 lány . Énis szívesen kipróbálnám ha gondolod írj
2015. máj. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

írj nyugodtan, bár én budapesti vagyok

17/L

2015. máj. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Pécsről valaki.?:) 18/L
2015. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
én budapesi vagyok de nyugodtan írj
2015. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 AvDe válasza:
Leszbi.pinkvanilla.hu szívből ajánlom akàr barátkozni ismerkedni vagy akár valami más ;)
2015. máj. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
En Tatan lakom győr mellett ha hondolod irj ha meg aktualis..:)
2015. szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Moncsy0506 ***** válasza:
budapest, 24 l, ugyanezt a cipőt hordom :D
2015. szept. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!