Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A téma miatt főként nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A téma miatt főként nők válasza érdekel! Mit gondoltok, elrontottam vagy ez így tiszta volt és majd eldönti ő?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nővel, két perc beszélgetés után meghívtam egy teára, kérdezte, hogy csak így ismeretlenül? Mondtam, miért ne? Hezitált de elfogadta, aznap délután beültünk egy helyre, utána sétáltunk órát, közben beszélgettünk, szerintem jól érezte magát, sokat nevetett.

Ma is találkoztunk, megbeszéltünk egy gyors randit munka után. Séta, ilyesmi. Feljött témaként a szex is, mondtam is neki, hogy ne értse félre, nem szeretnék kapcsolatot, nem reagált, de végül megkérdezte, hogy volna-e kedvem hazakísérni őt? A lakásától két saroknyira kísértem, búcsúzásnál pedig mondtam neki, hogy szívesen el játszanék vele az ágyban, gondolja meg.


Ti kb meddig gondolkodnátok ezen? Azért kérdem, mert szerintem most nála van a labda, nem nagyon akarok nyomulni.

31F



2019. okt. 28. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Hátha ott rögtön nem vágott pofán szerinm van esélyed.
2019. okt. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Eddig játszottad a barátot, hátsó szándék nélkül,kapcsolatot se szeretnél.majd közlöd vele hogy szex lehet,,szerintem várhatod hogy jelentkezzen.
2019. okt. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pofon? Mit képzelsz? Vagy mi ez? Mi az hogy valaki pofon vág másvalakit?


Félreérted. Vagyis nem tudom mit értesz barát alatt.. :D Nyilván egyértelmű volt, hogy ismerkedünk, a kapcsolatot nem szeretnék az azt jelenti, hogy nem akarom magam elkötelezni. Ti milyen nyelven beszéltek amúgy?

2019. okt. 28. 17:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem rontottál el semmit sem.

Ez így volt fair, h közölted vele az elején. Sok férfi nem meri ezt megtenni.

Lehet h most gondolkodik, tanácsokat kér a barátnőitől h bele merjen e menni egy ilyen dologba, vagy csak egy kicsit húzni akarja az agyad.

Ha nem jelentkezik még 1-2 napig, akkor írj rá, h lássa h te tényleg akarod.

L

2019. okt. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. okt. 28. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Huha, nekem nincs olyan ismerősöm, aki ha elmegy randizni, akkor csak szexkapcsolatot keres. Így nehéz beleélnem magam.

Minden esetre ha szingli lennék, és valakivel elmennék társkeresőről randira, akkor már ott kidobnám, hogy "nem szeretnék kapcsolatot".

De ha nem tette meg, akkor szerintem még lehet esélyed.

2019. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Elmondtad, hogy nem szeretnél kapcsolatot, de eljátszanál vele az ágyban.

Ez sértés.

2019. nov. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!