Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi a gond, farkam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a gond, farkam 19centi es 5,5 vastag de nem akart egy csaj se csak leszopni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 28. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Uram, egy kicsit önző vagy. Nekem is hasonló méretű, csak én tisztelettel bánok a nőkkel. Elmondom neked, hogy szívesen kényeztetnek, biztonságban, szeretetben
2019. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
F 19 vagyok , ezert zavaro
2019. okt. 28. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Az lehet a gond, hogy - szerencséjükre - egyiknek sincsen kivehető műfogsora.


(Ha van kedved, keress egy kb. 5,5 cm átmérőjű hengeres tárgyat, és próbáld ki, hogy átjut-e a fogsorodon (ha a tiéd is saját, nem protézis).

2019. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
azért csak szopnak, mert azt el lehet nyalogatni, de ezzel a punit szétszakítanád..
2019. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem a tálalással van a gond. ha esetleg nem ezzel indítanál egyből... komolyra fordítva a szót,próbáld máskor a kölcsönös kényeztetést teszem azt egy 69-es pózzal. talán ha adsz,kapsz is!
2019. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Őszintén véleményem szerint elég undorító ha egy férfinak ilyen nagy méretű, persze kinek mi. Szerinten tövig elég kevés nő tudná azt a 19 centit be nyelni. Plusz ez valószínűleg azért van, hogy csak leszopnak, mert hidd el nem olyan kellemes érzés egy nem tudom mihez hasonlítható méretű pénisszel szexelni,mivel hiába van kitagúlva a nő úgy ahogy akkor is szerintem eléggé fájna az a 19 cm.

19\L

2019. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te vagy az, aki minden csajra ráír xd


Talán nem a farkad méretével van probléma, hanem, hogy 19 évesen itt próbálsz nőzni.

2019. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hat ha nincs csaj en lesz-plak le is nyelem :P f25
2019. okt. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sztem az a baj h vékony... bocsi de ez a vastagság 13 centis farokhoz okés...a végén azt hinné h spagetti:/
2019. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!