Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » HA te kapcsolatba vagy, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA te kapcsolatba vagy, de közbe tetszik egy lány és csak egyszer szexelnél vele hogyan adnád a csaj tudtára? És h otthon ne legyen belöle gond. Korotok?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 5. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha a csaj nincs kapcsolatban, akkor nagyon necces az ügy. Mindenképpen előre meg kéne neki mondani. Ha vállalja a dolgot, akkor rendben. Vagy örökre tagadni neki, de akkoor meg nem fogja érteni és azt hiszi majd rossz volt az ágyban, vagy nem volt csini.
2018. ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátnődet mivel tudná rávenni egy másik férfi egyszeri szexre?
2018. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
??????
2018. ápr. 5. 10:34
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig en ertem az eleozo valszolot 😄 inverz logika
2018. ápr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Esr ***** válasza:
100%

teljesen jogos a kettes komment


te d*gnál egyet, ür*tenél, ha így tetszik, mert azért annyit nem ér az új csaj, hogy felrúgd érte a kapcsolatod.


Ha a csajod azzal áll oda hozzád, hogy kipróbálná két fószerrel, de csak egy alkalom belemennél? Ha igen, akkor ezt beszéljétek meg, és az nyitott kapcsolat lesz. Néha ő megy el szexelni, néha te, és akkor nem lesz belőle otthon gond. De így háta mögött... nem a legelegánsabb. Mondom ezt úgy hogy csaltam én is meg párom, engem is csaltak. Nagyon rossz érzés adni is, kapni is. Legyen inkább őszinteség, elmondod, hogy d*gnád a csajt, lehet lesz belőle egy hármas, lehet hogy kapsz két pofont. De akkor is legalább őszinte voltál, még a szex előtt, és ez jól is kiveheti magát. De így háta mögött...


Én azt mondom így pár megcsalás után, hogy az ebben a legrosszabb, hogy kimaradsz belőle. Ha ennyire viszket, vagy áll, akkor legyen belőle hármas, sokkal korrektebb dolog, mint más háta mögött töcskölni.

2018. ápr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De én nem szeretném h erről tudjon nekem tetszik egy csajszi és hát szivesen kiprobálnám , de viszont a kapcsolatomat amibe vagyok nem szeretném ha e miatt vége lenne
2018. ápr. 5. 10:49
 7/13 anonim ***** válasza:
A szerelmes, kapcsolatban lévő csajok 95%-a nem menne bele soha hármasba.
2018. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez igy van 3 asról hallani sem szeretne..
2018. ápr. 5. 10:57
 9/13 Esr ***** válasza:
100%

Tedd fel magadnak ezt az kérdést:


Ha kiderül és elhagy a csajod, akkor megérte ez a kufirc?

2018. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Gyökér vagy. Meg akarod csalni szerencsétlent, mert áll a fa szod egy riherongyra. Gratula! Remélem, megteszed és lebuksz, és a bnöd otthagy a pitsába.
2018. ápr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!