Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szüz lány megbízhatóbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szüz lány megbízhatóbb mint aki már volt 2 férfival?

Figyelt kérdés
Tetszik 2 lány nagyon és nem tudom melyiket válasszam,de hosszútávra gondolom az 1 évvel fiatalabb lenne jó választás mert ö még szüz, míg a másik lánynak már nem az volt 2 férfival, állítólag minél tapasztalatlanabb a lány annál megbízhatóbb és mivel én is szüz vagyok szerintem a szüz lányra érdemes komolyabban ráhajtani akinek volt már 2 valószinübb hogy megcsalna késöbb
2019. okt. 28. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egyiket se válaszd, mert egyáltalán nem állsz készen egy kapcsolatra. Nagyon gyerekesen és hülyén gondolkodsz. Mind a két lány jobban jár nélküled, ezt bizton mondhatom.
2019. okt. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Ezt a kérdést a tini párkapcsolat témába kellett volna feltenned.

Nincs garancia arra hogy a szűz lány hűségesebb lesz.

Lehet miután kipróbálja veled utána kíváncsi lesz milyen lehet mással is míg az a lány aki már “tapasztalt” már tudja hogy van jobb is.

És a lényeg ne ez alapján tervezz hosszútávra. Kivel érzed magad jobban melyikkel közös az érdeklődés stb...

De te most kis királynak érzed magad mert azt hiszed te választhatsz

2019. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Előbb az egyiket, aztán a másikat.
2019. okt. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Azt válaszd amelyik jobban tetszik, netán' szereted.

Nincs összefüggés a szüzesség és a hűség között. Szemléltetem: a félrelépő nők is voltak valamikor szüzek és nem feltétlenül 15 évesen kezdték a nemi életet. S van olyan nő aki 15 évesen kezdte, 4-5-x barátja volt, de utána megtalálta az igazit és azóta pedáns, hűséges családanya.

2019. okt. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es leirta jol.. hagyd a fenebe, nagyon gyrrek vagy meg
2019. okt. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

AZ már régen rossz ha elméleteket gyártasz hogy kit és hogy kell szeretni.

Amíg nem vagy szerelmes, addig hagyd a fenébe az egészet.

Ha igazán szeretsz valakit, más szóba se jöhet.

2019. okt. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

esküszöm úgy néz ki, mintha autót akarnál venni. Az egyik egy jó megbízható családi autó, de a másik sportos és vagány, de hosszútávon mégiscsak a családi a jó...


a poén, hogy szerintem egyiket sem tudod összeszedni, de azért hajrá.

2019. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!