Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kezdjem az előjátékot?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjem az előjátékot?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy most vasárnap találkozok egy lányal akit már egy éve ismerek,és beszélgetünk már erről hogy ő szivesen le feküdne velem,(ő már nem szüz) de én sajnos még az vagyok..benne vagyok a témában és akarom is viszont én jobb akarok lenni mint az előző barátja volt..

Tudom hogy az előjáték,szinte a legfontosabb,ha már ott jól sikerül be nedvesiteni a bugyit,a többi már csak hab lesz a tortan,de ha valaki hozzá tud még is füzni valami jó bevált módszert ,vagy hogy lehet kézzel el jutatni a csucs pontra?hogy élvezetes és felejthetetlen legyen neki velem?..hállás lennék minden komentelőnek,férfiaknak és nőknek egyaránt..



2019. okt. 30. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, en tudom, hogy o mit szeret. Minden no mas. Nekem nem kell elojatek. Ha bejon a ferfi egy erintestol nedves vagyok. Kommunikalj kozben, nekem a hatarozottsag jon be.
2019. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez igaz minden nő más,ahogyez a férfiaknál is igaz,köszönöm válaszod,határozotnak az vagyok,ha ő is ilyen akkor nem lesz gond..amugy ez ugy is ugy fog történni,ahogy nem is gondolnám,majd kiderül:)
2019. okt. 30. 10:28
 3/7 anonim ***** válasza:
figy, első szex, maga az a tudat, hogy első szex izgalmassá fogja tenni. Nem kell parázni, egymásnak kell esni. Amit te akarsz, azt 30+ éves tapasztalt embereknél kell csinálni. Fiatalon, új emberrel minden még izgalmas. Arra figyelj oda, hogy ne parázz, ne szorongj, legyen kellemes veled az együtt töltött idő. (vagyis ha parázol, nem tudsz lazulni, nem tudsz mosolyogni, akkor ez átmegy a lányra is. Ha élvezed az életet, akkor ez a feeling ragad)
2019. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kezdd el mar napkozben, ird le, mit szeretnel vele csinalni. A reakcioibol ugyis latod, mi jon be. Konnyebb lesz, ha mar elore picit felizgatod. Ezzel te is olyan hangulatba kerulsz ( meg jobban 🙂), es menni fog.

N

2019. okt. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe! Nem neked való még ez
2019. okt. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat:)
2019. okt. 30. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában fontos erogén zónák a szemöldök, as hajhatár, az orr- és fülcimpák, tarkó, nyak, gerincvonal, a tenyér, az alkar belső fele, a combok, térdek. Ennél jelentősebbek az ajkak, a mellbimbók, az ánusz. Soha nem nyalással kezdünk! Mire odaérünk, már remeg a nő, és egy érintésre is képes elmenni.
2019. okt. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!