Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy is kezdjem. Hogy ne...

Hogy is kezdjem. Hogy ne nézetek bolondnak?

Figyelt kérdés

Láttam hogy a barátom beszélhet egy csajjal és mikor meg kérdezem ő ki akkor azt mondja senki mindig titokban írogat neki amikor azt hiszi nem láttom és kommentbe szíveket küld neki úgy hogy ki van téve a kapcsolat hogy mi együtt vagyunk és teljesen meg aláz ezzel

Azzal fordulnék hozzatok hogy lehet bután hangzik de szükségem lenne egy férfi Facebookra áll Facebookra csak hogy rá tudják kérdezni a lányra mert ha az én Facebookomon tennem meg akkor én lennék rossz

Csak hasznos válaszokat kerek olyat hogy szakítsak meg gyerekes vagyok nem kérek


2019. ápr. 7. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, hogy nem azt válaszolom, amit látni szeretnél. Hiába nyomozol a lány után, attól nem fog jobban szeretni a barátod, és őt sem kevésbé. Valószínűleg idősebb vagyok nálad, és nem akarok rosszat. Hagyd ott ezt a fiút, és keress egy olyat, aki hűséges és téged szeret.
2019. ápr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Az ilyet azonnal ott hagynam...belolem hulyet csinalni, megalazni? pffff meg meg is pofoznam a helyedbe.
2019. ápr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De mi a kérdés? Gondolom senki nem fogja neked megadni a saját facebook jelszavát.. Kamut meg tudsz csinálni magadnak ha erre vágysz.


Meg amúgy mit akarsz? Megpróbálni felszedni a lányt? Vagy mi? Nem értem.

2019. ápr. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez nem egy kérdés hanem egy kérés nem a saját Facebookjuk kell nyilván ha most csinálnék akkor az levágos mert túl friss
2019. ápr. 8. 08:38
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
A rossz helyesírásod is szégyen, de a jellemtelenséged elképesztő.
2019. ápr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 2*Sü ***** válasza:

Hát ezzel a kérdéssel együtt – https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese.. – márpedig itt nem egy Facebook fiók fogja megoldani a problémát. És ha kiderül, hogy valóban egy másik lánnyal flörtöl a barátod, vagy akár megcsal vele, akkor mit csinálsz? Ráolvasod a fejére? Attól szerinted ő mit fog érezni? Hirtelen belátja, hogy nem is szereti azt a másik lányt, és jobban fog szeretni téged, hűségesebb lesz? Szerintem te is érzed, hogy nem, ennek pont az ellenkezője fog megtörténni.


Neked nem Facebook fiók kell, hanem az, hogy leülj a barátoddal beszélgetni, őszintén mondjátok el, hogy mit gondoltok egymásról, a párkapcsolatotok jövőjéről, akartok-e javítani a kapcsolatotokon, és ha igen, akkor mivel lehetne ezt elérni.


Az, hogy gyereked van, az egy dolog. Nyilván bonyolítja a problémát, de ha a kapcsolatotok nem működik, akkor előbb-utóbb úgyis kénytelenek lesztek ezt belátni. Az viszont nem mindegy, hogy esetleg most mondjátok ki azt, hogy oké, ez a kapcsolat itt most lezárult, vagy még hónapokig, évekig mérgezitek egymást, és akkor sokkal több sérelemmel, sokkal több egymásnak okozott fájdalom után fog lezárulni. Én híve vagyok annak, hogy ami elromlott, azt nem kidobni, hanem megjavítani kell, ha ez lehetséges, de amennyit leírtál, én erre kevés esélyt látok. De ha megmenthető a kapcsolatotok, akkor is azt itt és most kell elkezdeni, nyilván előbb meg kell hozni a megfelelő diagnózist, hogy mi is a problémák igazi gyökre, lehet-e a probléma forrását megszüntetni, kompenzálni, és ha igen, akkor hogyan.


Ehhez akár barátok, ismerősök segítségére is lehet támaszkodni, meg – nyilván ha mindkettőtöknek van erre szándéka – lehet igénybe venni szakember segítségét, elmenni egy párkapcsolati terápiára.


Ha most lebuktatod a barátodat, hogy félrekacsint, vagy megcsal, azzal maximum a bilit borítod ki, attól jobb biztos, hogy nem lesz. Akkor inkább borítsd ki a bilit úgy, hogy közben megmarad az erkölcsi tartásod is, nem az a párbeszéd fog lezajlani, hogy „Megcsaltál! Te meg bizalmatlan voltál, kémkedtél utánam!”, amiben hát kívülről nézve valóban mind a két fél elkövetett olyan dolgot, ami a bizalmi viszonyt drasztikusan rombolja. (Nota bene megcsalni valakit bűncselekmény, amire meg te készülsz, az nyilván valahol érthető, de egyrészt nem igazán etikus, másrészt viszont a hatályos jogszabályok alapján is bűncselekménynek minősíthető.)


Azt is érteni kell, hogy sok esetben pont az van igazán válságban, aki kikacsint egy kapcsolatból. Ő az, aki nem találja a helyét, ő az, aki valaki másnál keresi azt, amiről úgy gondolja, hogy a jelenlegi kapcsolatában nem kapja meg. Aztán persze lehet, hogy valakinek csak ilyen a jelleme, nőcsábász, de azon meg egyhamar nem fog változtatni senki, vagy megszokja valaki, vagy megszökik. És ez utóbbi lehet, hogy adott esetben érvényesebb döntés.

2019. ápr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
csak Hasznos válaszokat kértem nem oltást meg kritikát aki nem tudd olyan választ adni ami helyt add anak nem kell hozzá írni meg értést és segítséget vártam e helyet egy rakás hulladék kommentet kaptam nagyok vagytok ;)
2019. ápr. 8. 14:13
 8/9 2*Sü ***** válasza:
A válaszom szerintem hasznos, ugyanezt mondanám a legjobb barátomnak is, ha hasonló helyzetben lenne. Hogy aztán te hasznosítod-e, megpróbálod-e mérlegelni a benne foglaltakat, az viszont rajtad áll. Nyilván nem kaptál segítséget arra, amit megoldásnak szántál – mindenféle Facebookkal való trükközés –, mert nem ehhez, hanem a valódi problémád kezeléséhez adtam segítséget, szempontokat. De mondom, végül is rajtad áll, hogy aztán kezdesz-e vele valamit, vagy mész inkább a saját fejed után.
2019. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem rád gondoltam ki hagytam a tisztelet a kivételnek szót igen te téleg jó és kedves választ attál:)
2019. ápr. 8. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!