Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm gumi nélkül akarja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm gumi nélkül akarja, én meg nem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Az a konfliktus forrás, hogy a barátnőm még előttem volt már együtt mással gumi nélkül és sértésnek veszi ha én csak gumival vagyok hajlandó vele szexelni.


Tablettát szed, szóval terhesség miatt annyira nem kell aggódni.


Ha azzal jövök hogy gumi nélkül nem, akkor nem érzi elfogadva magát, meg ha azt mondom neki hogy csináltasson nemibetegséges vizsgálatot, akkor is kiakad hogy én hogy állok ő hozzá.


Hogy kéne ezt rendeznem vele?



2019. okt. 30. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Kemény vagy. Azt vágod, hogy a férfiak 90%-a most azonnal cserélne veled? Mert a legtöbb férfinak inkább pont az a baja, hogy a barátnője akarja gumival, míg ő maga pedig nélküle.
2019. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

2#-es,


Gumi nélkül én is jobban élvezném, de nem tudom hogy ő most hordoz-e valamit, vagy sem.

Épp ez a baj ,hogy nem tudom rábeszélni, hogy vizsgáltassa ki magát, mert sértésnek veszi.

2019. okt. 30. 21:02
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Majd ha egyszer esetleg akartok gyereket, azt is gumiba csináljátok.
2019. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten csináltok egy tesztet. Te is, ő is, és onnantól többet nem kell aggódni. És te állod a költséget, esetleg felajánlhatod hogy a tablettát is fizeted (mondjuk félig) hiszen kettőtök miatt szedi.

Gesztusokkal, motivációkkal csak el tudod érni, hogy belemenjen, mivel nincs semmi rejtenivalója. Még örülhet is neki, hisz az ő érdeke is az hogy ha lenne bármi, tudjon róla.

2019. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
5# Köszönöm szépen a hasznos választ, megpróbálom így megközelíteni a dolgot ! :)
2019. okt. 30. 21:07
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

#1: inkább a csajnak kéne agyat növeszteni.

Egyébként nem tudom... elég torz logika, talán megpróbákhatsz beszélni vele, hogy ennek semmi köze nincs az elfogadáshoz.

És hát ne legyen igazam, de úgy érzem, nem ő lesz a "nagy ő" számodra.

2019. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Normális kapcsolatban ez úgy működik, hogy -természetesen megfelelő hűség mellett- egy ideig gumival, tekintet nélkül arra, hogy szed-e fogamzásgátlót vagy sem, majd egy negatív teszt után mehet minden gumi nélkül.

Nálunk ez úgy működött az elsőnél, hogy rákérdeztem a védekezésre.

Ő felvázolta: "Ha neked van valami bajod, akkor persze hogy kell a gumi. Nekem nincs, ez biztos. Egy éve nem volt kapcsolatom senkivel. Teherbe nem eshetek, mert egészségügyi okokból az utolsó szülésem után művileg meddővé tettek".

És tényleg nem volt kapcsolata. És nem aggódtam... :)

2019. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szerintem teljesen jogos, ahogy gondolod.

Egy vizsgálat, és sok-sok baj kikerülhettek. Ha óvszer nélkül volt együtt más fiúkkal, az is lehetséges (reméljük nincs így), hogy ezalatt elkaptt valamit.

Mondd neki hogy te is megteszed, tegye meg ő is, aztán mehet gumi nélkül, ahogy szeretné a leányzó:)

2019. okt. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
van abban ráció amit mondasz. ha kétséges a csaj szexuális "tisztasága" nem légből kapott ötlet egy kivizsgálás. ha inkább gyerekes sértődöttség mögé vonul .csak mert jogosan felajánlottad a szűrést,akkor....á hagyd a fenébe,ess neki gumi nélkül és keféld szanaszét :D manapság már szinte mindent lehet gyógyítani :D
2019. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Beszarás.


Valóság: A férfiak 99%-át nem érdekli ez.


Gyk.hu: A férfiak 99%-a ilyen elővigyázatos.


Vazz, ha csak ilyen férfiak lennének a való életben, akkor nem is léteznének nemi betegségek.

2019. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!