Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan, aki barátnőjéve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki barátnőjével próbálta már a pisi szexet? Hogy hoztátok fel a témát, ki kezdeményezte? Hogyan történik ez pontosan, hová pisilt a lány?

Figyelt kérdés
2019. okt. 31. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. A mellkasomra és arcomra pisilt, a zuhanyban
2019. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-es az jó lehetett.
2019. okt. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Spontán szex volt, lovaglóban ültem az akkori barátomon, és kellett pisilnem, de nem akartam elrontani a bulit. Egy nagyon kevés pisi kicsurgott belőlem mozgás közben, persze észrevette, de azt mondta, hogy ez tök szexi volt. Attól fogva játéknak fogtuk fel a dolgot, pl. megfenyegettem, hogy lepisilem, ha nem hagyja abba, amit csinál, ő meg mondta, hogy úgysem merem, persze én mertem :-D Aztán volt, hogy ő is kicsit rám pisilt, soha nem sokat, pl. miután elélvezett, akkor egy kicsit a hasamra engedte, mert mondta, hogy egyébként is szokott pisilni elélvezés után, különben csípi neki.


A mostani barátom nem hiszem, hogy vevő lenne rá, fel sem merem hozni.

2019. okt. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A száddal "hozd fel" hogy máshogy? Felesleges köntörfalazni, mert nem fogják érteni. Nem kell ajtóstól sem a házba rontani, fokozatosan vezesd fel és figyeld a reakcióit. Tippek: mesélj neki hogy XY haverodat egyszer lepisilte a párja s nézd a reakcióit mit szól hozzá.
2019. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy időben nagyon izgatta a fantáziámat, de nem volt olyan férfi, akit érdekelt volna.
2019. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!