Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első alkalommal hogyan tudnám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalommal hogyan tudnám ellazítani a srácot?

Figyelt kérdés

Már lánnyal voltam és jó volt, és most a barátommal akarunk lefeküdni egymással. Neki is első alkalom lenne és neki is. Ő 22 én 20, és kicsit tartok attól, hogy nem igazán fogja tudni mit csináljon, nem mintha én annyira tudnám, de kettőnk közül ő a félősebb... Szeretném ha orálisan is csinálná, de lehet első alkalommal soknak gondolná... Mit tehetnék, hogy ne érezze magát feszélyezve és ellazuljon?


20/L



2019. júl. 16. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bíztasd közben, és dícsérd meg
2019. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt így levágod neki, akkor Matchbox emelődaruval sem fogod neki felállítani a töppedt kukiját. Soha ne okozz egy félénk szorongó férfinak ilyen teljesítménykényszeres stresszt.


Az se jó ha bénácskaként próbálod okítani, mert az jön le neki, hogy ő egy béna szűz kisfiú, akinek fogalma sincs hová kell tenni.


Két dolog oldhatja a feszkót:

1. Ne rögtön szexxel kezdjétek. Ott a petting, nyalás, stb. Gyakorljátok azt előbb. Ismerjétek meg egymást fokozatosan. Azzal oldhatnád a feszkót ha elmondanád neki ezt hogy nem akarsz még szexelni rögtön nyugodjon meg. Csak fokozatosan. Nekem ez sokat segített volna... így rögtön teljesítenem kellett :D nem voltam béna, de nem tudtam elengedni se magamat.


2. Igyatok meg egy(két) üveg bort és essetek egymásnak.

2019. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk csak egy összebujós filmezést beszéltek meg, bontatok egy üveg pezsgőt, vele itatod meg a 2/3-át.
2019. júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ő nem iszik egyáltalán.
2019. júl. 16. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Fokozatosan csináld. És ahhoz hogy ne érezze béna szűznek magát: irányítsd hogy mi a jó neked, de mondd meg hogy szeretnéd ha majd ő is irányítana téged.

A fokozatosságot vedd komolyan, nyakpuszi, simogatás, csók, tapi, el kell érni hogy annyira fel legyen izgulva hogy eszébe se jusson félni.

2019. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

csak félős nem retardált. megy az magától! A bénázástól lesz izgisen viccesen jó.


vagy szörnyű,de akkor már az elejétől elvab4szva.


legyen fokozatos és spontán.azaz ha nem elég laza hozzá ne erőltesd.

2019. júl. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először csak simogasd végig a testet és a péniszét!Aztán majd,ha engedi szopogasd a péniszét és a hereit!Arra már biztos kanos lesz és kegyetlenül meg fog dugni!
2023. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!