Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mennyire fontos a kerek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyire fontos a kerek fenék?

Figyelt kérdés

Mármint ahhoz, hogy egy férfit nagyon szexinek tartsatok.

Esetleg ha ez hiányzik, mi az, ami kompenzálja (szigorúan TESTI dolgokra gondolok, amibe az arc nem tartozik bele)


Saját testalkatot is kérek leírni, mert számít



2019. nov. 1. 21:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Élvezd.
2019. nov. 1. 22:00
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon.
2019. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat, az első hozzászólásom az valójában egy válasz akart lenni egy kérdező kérdésére, csak valami félresiklott.


Első -igazi- válaszoló, kérlek írd le a testalkatodat is.

2019. nov. 1. 22:07
 4/10 anonim ***** válasza:

Én sportos vagyok, kb 5 kiló extrával.

Számomra fontos hogy egy pasinak minél izmosabb és nagyobb segge legyen, az se baj ha picit hájas. De az is elég ha csak látszódik hogy sportol valamit, ez nem kritérium csak jó lenne...

2019. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

22:23-as, az 5 kiló extra mihez képest 5kg? Onnantól, hogy ha 5kg -mal lennél kevesebb, akkor már NORMÁL pont normál lenne a súlyod? Vagy most is normál (BMI index alapján), csak szerinted csinosabb lennél 5kg minusszal?


Mindenkinek ment a zöld kéz

2019. nov. 1. 22:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem NAGYON tetszik a kerek fenék pasikon (meg magamon is ez a kedvencem) de nem szeretem a gyúrós alkatot. Az a legjobb ha átlagos testű pasi aki mondjuk bringázik és amiatt vagy genetikailag kerek feneke van.
2019. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem akarlak lelombozni, de eleve kevés az ember, aki tudja, mi az, hogy vizuálisan begerjedni egy formától. Nemhogy a nőket és a passzív melegeket nem érdekli ez, de még az aktív 6uziknak is csak egy maréknyi csoportja fenékfétises. Tudom. A másik 7,7 milliárdot meg sajnos nem érdekli a fenékformád, ez egy ilyen világ. Ha érdekelné őket, akkor nem csak C-kosaras melltartókkal meg húszcentis farkakkal lenne dugig tele a szexuális rovat. Hány olyan valamit is olvastál te életedben, hogy valakik épp fiú-fenekeket tanulmányoznak, ívelgetnek, centizgetnek, vagy bármi? ... Na tessék. Ahhoz képest még lábfétisesből meg hájfétisesből is Dunát lehetne rekeszteni. Most persze be fognak ide egy-két okosságot írni, de valójában annyira érdekli őket a fenékformád, mint téged az, hogy a barátnőd csütörtökön milyen színű fülbevalót tesz be. Jobban nem. Kit látsz te az utcán fejet fordítani a formásabb hátsójú fiúk skinnygatyás (alakot láttató) feneke után? Egyiküket se, pedig ha érdekelné őket, akkor ott is kéne jeleskedni, nem csak beírogatni ide.


Egy fenékfétises 6uzi voltam.


És abban is biztos vagyok, hogy a többi ilyen is fel fog vonulni a kérdésed alatt, mint nő.

2019. nov. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"A másik 7,7 milliárdot meg sajnos nem érdekli a fenékformád, ez egy ilyen világ. "


Nem sajnos ;-) Nincs jó seggem, ezért is aggódtam, ezért tettem fel a kérdést.

2019. nov. 1. 23:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Széles váll, mellkas, comb, fenék. Ez a sorrend.

Én 172/60 nő vagyok és járok edzeni a párom nem jár és nem zavar, husis de így is jó.

2019. nov. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik ha egy pasinak szép kerek feneke van. De nem ez a legfontosabb számomra.
2019. nov. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!