Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív srácok, nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív srácok, nektek mennyire fontos a partner intim mérete?

Figyelt kérdés
Ha partneretek izgalommal veszi kézbe a dolgokat, szereti az orált, élvezettel fogadja magába, akkor mekkora gondot jelent, hogy neki nem túl nagy az intim mérete?

2017. máj. 5. 23:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Nekem nem fontos az Ő mérete, sőt, ha szép farka van, aktívként én is szívesen leszopom, akkor is ha kicsi a farka :)
2017. máj. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

Akárcsak az előttem szólónak, nekem sem túlságosan fontos a partner mérete, de élvezettel elégítem ki, ha jól érzem magam a társaságában.

Hangulatfüggő és helyzetfüggő vagyok. Néha jólesik ha egyszerűen kézzel elégít ki a másik, de imádom ha a szájába adhatom, sokszor pedig a dugás áll az első helyen. Ha belegondolsz egyik helyzetben sem lényeges az ő mérete.

2017. máj. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Nekem izgató is ha a másiké nagy. Nekem csak átlag bár imádni szokták és ezt komolyan mondom.:P
2017. máj. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Nekem passzívként nincs túl nagy, de ez nem gond hiszen csak szopni szoktam.
2017. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem szokott zavarni egyáltalán. Szóval nyugi! ;)


Persze szép látvány nagyon, ha a másiknak nagy farka van. De nekem például tetszik az is, ha az övé kisebb az enyémnél. Van ebben is valami izgató, talán mert kihangsúlyozza még jobban az ágybeli szerepeket. :)

2017. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem fontos, tök mindegy.
2017. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Én oráloznék így tényleg nem számítana szerintem a srácnak mivel én terdelnék. Persze ha lenne ki előtt
2017. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó, írj nyugodtan!
2017. júl. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
#7-es ìrj, megbeszéljük.
2017. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

Abszolúte nem fontos.


Bár tény, hogy azért egyszer (legalább) kipróbálnám olyan passzívval akinek nálam nagyobb farka van. ;)

2017. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!